Cesur ve Güzel: Cesur suçsuzluğunu ispatlayabilecek mi?

Cesur ve Güzel: Cesur suçsuzluğunu ispatlayabilecek mi?
Ay Yapım imzalı ‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde Cesur, annesinin katili Salih’in ölü bulunmasıyla tüm şüpheleri üzerine çekecek. Polisle tehlikeli bir kovalamacanın içine giren Cesur’un işi bu sefer çok daha zor olacak.
 
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı ‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde tansiyon giderek yükselecek. Salih’in annesinin katili olduğunu öğrenmesiyle onun peşine düşen Cesur, Salih’in ölü bulunmasıyla baş şüpheliye dönüşecek. Cesur’un suçsuz olduğunu kanıtlaması bu sefer çok daha zor olacak. Salih’in ölüm haberiyle sarsılan Sühan, Cesur’un cinayetten suçlandığını öğrenmesiyle şoke olacak. Polisin elinden kaçan Cesur, bir yandan gerçek katili bulmak için büyük çaba sarf ederken, diğer yandan zamanla yarışacak. Heyecanın doruk noktasına çıkacağı bu anlarda Sühan, aşkıyla adalet arasında zorlu bir seçimle karşı karşıya kalacak. Tahsin ise bu durumu lehine çevirmeye çalışarak Sühan’ı, Cesur’dan uzaklaştırmak için elinden geleni yapacak.
 
Tahsin Korludağ’ın hayatı, Rıza’nın ellerinde!
 
Yıllardır en sadık adamı olarak gördüğü Salih’in ihanetiyle sarsılan ve istemeden onu öldüren Tahsin, Rıza’nın eline düşecek. Hayatından çalınan 30 yılı geri kazanmaya niyetli olan Rıza, gözünü karartacak ve amacına ulaşmak için Tahsin Korludağ’ı kullanacak. Elinde, Tahsin’in Salih’i öldürdüğü anın görüntüleri olan Rıza, her zamankinden çok daha tehlikeli olacak.
 
Bölümde Cahide ise Hülya’dan (Zeynep Kızıltan) kurtulmak için harekete geçecek. Ancak Cahide’nin planı, beklenmedik bir anda onun da hayatını derinden etkileyecek.
 
‘Cesur ve Güzel’in heyecan dolu yeni bölümü 20 Nisan Perşembe saat 20:00’de Star TV’de ekranlara gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER