Yeni Netflix dizisi Girlboss'tan özel bir video ve yeni görüntüler paylaşıldı

Yeni Netflix dizisi Girlboss'tan özel bir video ve yeni görüntüler paylaşıldı
İlk fragmanı Nisan ayının başında yayınlanan yeni Netflix dizisi Girlboss'tan özel bir video ve yeni görüntüler paylaşıldı.

Kendin için, kendini aşarak bir Girlboss olmaya hazır mısın? Girlboss 21 Nisan Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayında. Peki Girlboss nedir? Dizi ekibinden Britt Robertson, Sophipa Amoruso ve Kay Cannon, hazırlanan özel tanıtım videosuyla bu sorunun cevabını veriyor.

Diziden paylaşılan yeni görüntüleri ise sonraki sayfalarda bulabilirsiniz.

Girlboss Hakkında:
Girlboss, ünlü moda markası Nasty Gal’in kurucusu Sophia Amoruso’nun kaleme aldığı New York Times’ın çok satanlar listesine giren #Girlboss adlı kitaptan esinlenerek hayata geçirildi. Dizi, eBay’de vintage kıyafetler satarak kendi girişimini kuran ve 27 yaşına geldiğinde Nasty Gal markasını milyonlarca dolarlık bir moda imparatorluğuna dönüştürmeyi başaran Amoruso’nun hikayesi etrafında şekilleniyor. Dizide Amoruso’yu Britt Robertson canlandırıyor.

Dizinin yaratıcısı ve baş yapımcısı olan Kay Cannon (Pitch Perfect 1&2 filmleri ve 30 Rock) aynı zamanda dizi sorumlusu olarak görev yapıyor. Charlize Theron (Monster, Young Adult), Denver & Delilah yapım şirketinden Laverne McKinnon ve Beth Kono, Christian Ditter (How to Be Single) ve Sophia Amuroso da dizinin baş yapımcıları arasında yer alıyor. Bir Netflix orijinal dizisi olan Girlboss, her biri yarım saatlik 13 bölümden oluşuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER