Doctor Who'nun Korku Tüneli var, biner misin?

Doctor Who'nun Korku Tüneli var, biner misin?
İki yıl önce anons edilen ve Paramount Pictures'ın Londra'nın doğusundaki (East London) Swanscombe kasabasında hayata geçirmeyi planladığı eğlence parkı projesi Paramount Theme Park için çalışmalar son hızla devam ediyor. Park'ın inşaatına Ağustos 2016'da başlanacak. Yaklaşık olarak 3.1 milyar dolar harcanacağı tahmin edilen projenin her şey yolunda giderse 2020 yılında açılması planlanıyor.

Parkın içinde Star Trek ve diğer bütün Paramount yapımlarına ait eğlence alanları olacağı duyurulmuştu. Son bilgilere göre Paramount bu eğlence parkı için BBC ile bir ortaklığa yapmaya karar verdi. Henüz resmi açıklamalar yapılmadı ama bu ortaklık onaylanırsa projenin içinde Doctor Who, Sherlock ve Top Gear gibi dizi ve programların konseptlerinde hazırlanmış Rollercoaster’lar ve Korku Tünelleri de yer alacak.

Olimpiyat oyunları için inşa edilen 'Queen Elizabeth II Olympic Park’ın iki katı büyüklüğünde olması tasarlanan  Paramount Theme Park‘da 3.000 kişi kapasiteli bir tiyatro ve sinema salonu ile Avrupa'nın en büyük kapalı havuzu da yer alacak.  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER