Tereddüt bu kez 36. İstanbul Film Festivali’nde seyirci önüne çıkıyor!

Tereddüt bu kez 36. İstanbul Film Festivali’nde seyirci önüne çıkıyor!
Yeşim Ustaoğlu’nun geçtiğimiz ay Sofya Film Festivali’nden Jüri Özel Ödülü’yle dönen son filmi “Tereddüt”, yarın bir kez daha İstanbul’da seyirci önüne çıkıyor. 36. İstanbul Film Festivali’nin Altın Lale Ulusal Yarışması’nda yarışan “Tereddüt”ün gösterimi ardından film ekibi salonda olacak ve seyircilerin sorularını yanıtlayacak.

Yeşim Ustaoğlu’nun son filmi “Tereddüt”, yarın 16:00’da Atlas Sineması’nda bir kez daha seyirciyle buluşuyor. 36. İstanbul Film Festivali’nin Altın Lale Ulusal Yarışması’nda jüri önüne çıkacak filmin gösterimi ardından film ekibi seyircilerin sorularını yanıtlayacak.

En son geçtiğimiz ay Sofya Film Festivali’nden Jüri Özel Ödülü’nü kazanan “Tereddüt”, Uluslararası Kerala Film Festivali’nden En İyi Yönetmen, En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini, Uluslararası Hayfa Film Festivali’nden de Jüri Özel Ödülü’nü almış; Uluslararası Antalya Film Festivali’nin Uluslararası Yarışma’sından ise “En İyi Film”, “En İyi Yönetmen”, “En İyi Kadın Oyuncu”, Ulusal Yarışma bölümünden de “Film-Yön Derneği En İyi Yönetmen” ve “En İyi Kadın Oyuncu” dallarında ödüllerle dönmüştü.

Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık ve Serkan Keskin’in oynadığı “Tereddüt”, bir Anadolu kasabasında yolları kesişen aynı ama farklı iki genç kadının birbirlerine çarpan ve dönüşen hayatlarını konu alıyor.
 
Tereddüt - 36. İstanbul Film Festivali 

Gösterimi Tarih: 11 Nisan 2017, Salı 
Saat: 16:00 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER