Freeform'dan iki yeni Marvel dizisi geliyor: Cloak & Dagger ve New Warriors

Freeform'dan iki yeni Marvel dizisi geliyor: Cloak & Dagger ve New Warriors

Gençlere yönelik dizileri ve programlarıyla bilinen Freefor da süper kahraman dünyasına adım atıyor. Kanal iki Marvel dizisine onay verdiğini duyurdu: Cloak & Dagger ve New Warriors.

İki dizi de kanaldan on bölümlük onay aldı ve 2018'de yayına girecekler.

Bölümleri yarım saat sürecek olan New Warriors, birlikte yaşayan ve çalışan altı gencin güçleri Avengers kadar etkileyici olmasa da dünyada değişiklik yapmak istemesi ve insanlara yardım etmeye çalışması üzerine kurulu. Bu karakterlerin içinde Squirrel Girl de bulunuyor.

Bir sincabın yapabildiklerine sahip olan Sincap Kız, aynı zamanda sincaplarla da konuşabiliyor.

Cloak & Dagger ise süper güçleri bulunan iki gencin güçlerini kullanması öğrenmesi ve birbirine olan hislerini keşfetmesini anlatacak.

Dizinin başrolünde Cloak ve Digger olarak Aubrey Joseph ile Olivia Holt yer alacak. Kadroda Andrea Roth (Melissa Bowen), Gloria Reuben (Adina Johnson, Miles Mussenden (Michael Johnson), Carl Lundstedt (Liam), James Saito (Dr. Bernard Sanjo) ve J.D. Evermore (Dedektif Connors) da bulunuyor.

Marvel'ın Netflix'te ekrana gelecek yeni dizilerinden The Defenders 18 Ağustos'ta yayınına başlayacak. Ayrıca bu Sonbahar'da ABC'de başlayacak olan Inhumans ve Hulu'nun ekrana getireceği Runaways de Marvel'ın diğer dizileri arasında yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER