İsimsizler ülke gerçeklerini ekrana getirmeye devam ediyor!

İsimsizler ülke gerçeklerini ekrana getirmeye devam ediyor!
Geçtiğimiz hafta Pazartesi Kanal D’de ekran serüvenine başlayan İsimsizler, kurgudan uzak hikâyesi ile izleyiciden tam not aldı.
 
Umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için Kaymakam Fatih Keskin ve 7 yol arkadaşının verdiği mücadele daha ilk bölümden yüreklere hitap etti.
 
Herkes gerçekleri bilmeli… Bilmiyor ise “İsimsizler” ile öğrenmeli…
 
2015 yılından günümüze ülke gündeminde yaşanan olayları üzerine bir şey katmaksızın tüm gerçekliği ekrana yansıtmaya başlayan İsimsizler, yarın yayınlanacak ikinci bölümü ile bu misyonunu sürdürecek.
 
İsimsizler vaat ettiği gibi; ülke adına zor geçen iki senede yaşanan olayların kahramanlarını da teker teker su yüzüne çıkaracak.
 
Kaymakam Fatih: Şimdi kripto hainlerden kurtarmamız gereken bir vatan var!
 
Yarın akşam saat 20.00’de yayınlanacak bölümde devlete sızmış kriptoların peşine düşecek olan 8 koca yüreğin yaşayacakları da çok tanıdık ülke insanı için…

İlk bölümde Kaymakam Fatih’in Olcay’a söylediği “şimdi kripto hainlerden kurtarmamız gereken bir vatan var!” sözü, İsimsizler’in gerçekliğinin örneklerinden sadece bir tanesi…
 
Başrollerini Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert,Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Musab Ekici, Sera Kutlubey ve Algı Eke’nin paylaştığı, Türkiye’de ilk defa gerçek PÖH ve JÖH personelinin yer aldığı İsimsizler her Pazartesi Kanal D’de!
 

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER