Starz'ın yeni dizisi American Gods'ın karakter posterleri ve açılış jeneriği yayınlandı

Starz'ın yeni dizisi American Gods'ın karakter posterleri ve açılış jeneriği yayınlandı
Neil Gaiman'ın romanını yazdığı ve Bryan Fuller'ın televizyona uyarladığı American Gods (Amerikan Tanrıları) dizisinin karakter posterleri ve açılış jeneriği yayınlandı.

American Gods, sadece insanlar onlara inandığı sürece varlıklarını sürdürebilen tanrıları konu ediyor. Hikayenin ana karakteri olan Shadow, hapisten çıktıktan sonra kendisi hakkında çok şey bilen Wednesday için çalışmaya başlıyor. İşi kabul etmesinin ardından kendisini Amerika'nın bilinmeyen dünyasında, eski tanrıların hayatta kalma mücadelesinin ortasında buluyor. Amerika kıtasına göç eden insanların beraberinde getirdikleri bu tanrılar, zamanın ve teknolojinin ilerlemesiyle yeni tanrılara yenilmeye başlıyor.

Dizinin kadrosunda Ian McShane, Ricky Whittle, Gillian Anderson, Emily Browning, Bruce Langley, Yetide Badaki, Peter Stormare, Jonathan Tucker, Cloris Leachman, Crispin Glover ve Pablo Schreiber gibi isimler rol alıyor.

Sezonu 10 bölüm sürecek olan yeni dizi 30 Nisan'da başlayacak. American Gods'ın ikinci tanıtımı ay ortasında yayınlanmıştı

Dizinin açılış jeneriğini aşağıda, karakter posterlerini gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER