MIP China Hangzjou, 55 şirketin katılımıyla gerçekleşecek

MIP China Hangzjou, 55 şirketin katılımıyla gerçekleşecek
MIP organizatörü Reed MIDEM, 23-25 Mayıs 2017'de Hangzhou, Çin'de düzenlenecek olan MIP China Hangzhou'ya 55 şirketin katılım göstereceğini duyurdu.

Çin'deki güçlü bölgesel yayıncılar ve online platformlar Shanghai Media Group, Hunan TV, Nanjing Broadcasting, Sichuan TV, Tencent Video, Zhejiang TV, and ZJSTV; Daylight Entertainment, Dream Sky Film, Dream Stardom TV, Film TV, Hakim Unique Group, Huace Film & TV, New Classics Media, JY Animation, Shengxihuashi Culture and Media, Talent Television and Film, The Leftpocket Animation Studio, Zespa Media ve Zhongnan Animation gibi sektörün önde gelen drama ve animasyon prodüksiyon stüdyoları; ve dünyanın önemli markalarından Intel China, l’Óreal, Pepsi ve Yili bu yıl Çin'de olacaklar.

MIP China, Çinli ve Çin'de veya global piyasada içerik üretimekle ilgilenen uluslararası şirketler arasında birebir toplantı imkanı sağlıyor.

MIP China Hangzhou'ya katılan 30 uluslararası şirket arasında All3Media, ABS-CBN, Caracol TV, Flame Media, Global Agency, Globo TV, GMA Worlwide, MBC Group, Millimages, Sony Pictures/Huaso Film, Televisa, TV Azteca, Viacom ve ZDFE de bulunuyor.

MIP China'ya katılacak uluslararası şirket için kayıt tarihi 14 Nisan'da doluyor.

Reed MIDEM'in televizyon bölümünde görev alan Ted Baracos yaptığı açıklamada Çinli ve uluslararası şirketlerden gelen coşkun reaksiyonun Çinli ve uluslararası prodüksiyon şirketleri arasındaki sınırlar arası içerik gelişiminin potansiyeline dikkat çektiğinden bahsetti ve iki buçuk gün boyunca ortalık görüşmeleri ve yeni iş fırsatları için birçok toplantı, organizasyon ve şirket ziyaretlerinin yaşanacağını belirtti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER