Vatanım Sensin'de Leon'dan çok konuşulan mektup!

Vatanım Sensin'de Leon'dan çok konuşulan mektup!
Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” in dün akşam (23 Mart) ekrana gelen 20. bölümünde Leon'un Hilal'e ithafen mektup, bölüme damgasını vurdu. 

''Kendimi seninle yeniden tanıyorum.. Başta imkansıza aşık olmayı kabullenemiyordum. Lakin şimdi seni gördüğüm her an tarifi imkansız duygular yaşıyorum. Hiç bilmediğim bir ülkeyi seviyor, hiç bilmediğim bir dili konuşuyorum. Ülkeni tanıdıkça seni daha çok anlıyorum. Sendeki bu tutkunun nereden geldiğini biliyor ve en çok sendeki bu tutkuyu seviyorum. Senin tenin rengini bayrağımın beyazına, gözlerini mavisine benzetiyorum. Ben ise bayrağınızdaki yıldızın sonsuzluğuna inanıyor, feda etmekten çekinmeyeceğiz canınızı bayrağınızın kırmızısına yoruyorum ve o kırmızıda kayboluyorum. Sonra sen benim için tüm milletlerin bayrağına ve halklarına dönüşüyorsun. Seni düşündüğümde sınırlar, insanların renkleri, bayrakları ortadan kalkıyor. Ben, seni düşündükçe yok oluyorum. Uzun bir uykunun ortasındayım. Şayet uyanırsam gözlerimi araladığımda tüm imkansızlıkların yok olduğu gözlerini görmek istiyorum. Öte türlüsünü, yani senin gözlerinde son bulmayacak bir uykudan uyanmaktansa sonsuza kadar uyumayı diliyorum.''

İşte o sahne; Bölümde diğer bir çok konuşulan sahne ise; geçtiğimiz bölümde Hilal tarafından vurulan Leon'un hasta yatağında uyuyor sandığı Leon'a duygularını açıklaması ve ikilinin birbirlerine yakınlaşması oldu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER