Kalbimdeki Deniz’de bu hafta aşk rüzgârları esiyor!

Kalbimdeki Deniz’de bu hafta aşk rüzgârları esiyor!
Seven, sevilen herkes Kalbimdeki Deniz’in bu cumartesi yayınlanacak bölümünde buluşuyor! Heyecan ve aşkın dorukta olduğu bu bölümde, ortadan kaybolmasının ardından ilk kez Alihan'la yüzleşen Deniz, Mirat’la baş başa romantik bir akşam geçiriyor.

FOX ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz, bu hafta aşk ve heyecan dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Baharın gelmesiyle Kalbimdeki Deniz’deki tüm çiftleri aşkın heyecanı sarıyor. Deniz ve Mirat, Ece ve Mustafa, Cemile ve Mehmet, Diyar ve Serdem ve hatta Fikriye bile aşkın büyüsüne kapılıyor. Ayrıca büyük sürprizlerin de yaşanacağı bu bölümde Deniz, aylar sonra ilk kez Alihan’la yüzleşiyor.
 
Yapımcılığını Pastel Film adına Efe İrvül’ün üstlendiği, senaryosunu Funda Çetin'in yazdığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz Mehdiabbas’ın yaptığı dizinin proje tasarımı Birsel Çıkıncı’ya ait. Kalbimdeki Deniz’in oyuncu kadrosunda Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Hakan Vanlı, Zeynep Aydemir, Faruk Üstün, Batuhan Ekşi, Güzin Usta, Hazal Adıyaman, Levend Yılmaz, Hülya Şen, Nazlı Pınar Kaya, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Emre Yanık, Çağlayan Doruk Ozanoğlu ve Yılmaz Şerif yer alıyor. Deniz Gökçer ve Özlem Savaş’ın da kadrosuna dahil olduğu dizinin 22. bölümü, 25 Mart Cumartesi akşamı FOX’ta olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER