Bodrum Masalı'ndan basın açıklaması geldi

Bodrum Masalı'ndan basın açıklaması geldi
Kanal D'de Perşembe gecesi başlayan yolculuğunu Pazar akşamında devam ettiren, panelin yırtıcı dinamiklerine karşı sade ve güçlü hikayesiyle savaşarak seyircinin kalbinde taht kuran drama Bodrum Masalı 2 Nisan'dan itibaren ekran yolculuğuna 60 dakikalık bölümlerle devam edecek. Dizininyapımcısı TMC Film'den yeni durumla ilgili bir basın açıklaması geldi.

Pazar akşamı 60 dakikalık bölümlerle seyircisiyle buluşmaya devam edecek olan ekibe bol şans diliyoruz.

İşte o basın açıklaması!

BODRUM MASALI ARTIK 60 DAKİKA!
Güçlü oyuncu, reji ve senaryo kadrosuyla 28 bölümdür izleyicisinin beğeniyle takip ettiği Bodrum Masalı 2 Nisan itibariyle yeni bir döneme başlıyor.  Hem genç hem genel izleyici kitlesi tarafından merakla takip edilen Bodrum Masalı Nisan ayı itibariyle sezon sonuna kadar 60 dakikalık bölümlerle devam ediyor olacak.

Değişen televizyon izleme alışkanlıklarıyla birlikte sektörün olduğu kadar artık bir izleyici talebi haline de gelen daha kısa süreli dizi Bodrum Masalı ile gerçek oluyor. Bodrum Masalı, yeni bölümüyle birlikte artık 60 dakika olarak ekranlara gelecek.

Dizinin süresiyle ilgili kanal tarafından alınan bu kararın Bodrum Masalı'nın reting sıralamasıyla ilgisi olmadığını; dizimizin kaldığı yerden sezon sonuna kadar yoluna devam edeceğini belirtiriz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER