Fleabag dizisi ikinci sezon onayını aldı

Fleabag dizisi ikinci sezon onayını aldı

Güncelleme: Onay haberinin ardından yapılan açıklama yapan Phoebe Waller-Bridge, durumun kesin olmadığını ve görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

İlk sezonuyla geçtiğimiz yıl BBC Three kanalında yayınlanan, ardından Amerika'da Amazon'da gösterilen Fleabag dizisi ikinci sezon onayını aldı.

Phoebe Waller-Bridge'nin başrolünde ve yaratıcısı olduğu komedi dizisi, 2018'de yeni sezonuylla ekrana dönecek ve çekimleri Kasım ayında başlayacak. Daha önce ikinci sezon için iyi bir fikri olduğu takdirde diziyi getireceğini açıklayan Waller-Bridge, ayrıca zamansal olarak ne zaman ikinci sezonun döneceğinin belli olmadığını da belirtmişti.

Oyuncu ikinci sezon açıklamasını Broadcasting Press Guild Awards sırasında yaptı. Waller-Bridge,BBC America kanalında yayınlanması için de Killing Eve isimli bir dizi hazırlıyor.

Fleabag, en yakın arkadaşı kendini öldürdükten sonra birlikte açtıkları kafeyi ayakta tutmaya çalışan, bir yandan da kendi hayatını düzene sokmakla uğraşan bir kadının yaşadıklarını anlatan kara mizah bir komedi dizisi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER