Kahramanların öyküsü Dağ 2 TV’de ilk kez Digiturk’te ekrana geliyor!

Kahramanların öyküsü Dağ 2 TV’de ilk kez Digiturk’te ekrana geliyor!
Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, en iyi ve en güçlü yapımları izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Özel Kuvvetler’in Kuzey Irak dağlarında verdiği çetin mücadeleyi anlatan ve milyonlarca kişiyi sinemalara çekerek geçtiğimiz yılın en çok izlenen filmi olan Dağ 2, 18 Mart Cumartesi 22:00’de TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK’te yayınlanacak.

En iyi ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, Türk sinemasının en başarılı örneklerini de izleyicilerin evlerine taşıyor. 3 milyon 600 bin sinemasevere ulaşarak 2016’nın gişe rekortmeni olan Dağ 2, TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK’te yayınlanacak.

“Dağ 2” filminde ; çok farklı iki hayattan gelip asker ocağında kader birliği yaparak zorluklara birlikte göğüs geren Oğuz ve Bekir , askerlik görevlerinin tamamlanmasına az bir zaman kala Özel Kuvvetler Komutanlığı’na başvurur. İlk denemelerinde başarılı olamayan ikili uzun uğraşlar sonucu önce Özel Kuvvetler’e orada aldıkları uzun eğitimin ardından, ”Fırtına Getiren” kod adlı Muharebe Arama Kurtarma (MAK) 8 timine katılırlar. Kuzey Irak’ta kaçırılan bir gazeteciyi kurtarma göreviyle yola çıkan tim kendini terör örgütlerinin cirit attığı bir ortamda ölüm kalım mücadelesi içerisinde bulur.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli ve Ahu Türkpençe gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Dağ 2, bölgede görev yapan askerlerin yaşadığı zorluk ve gösterdikleri mücadeleyi objektif ve gerçekçi bir şekilde ekrana taşıyor.

2016’da yakaladığı gişe başarısı sonrası şimdiden Türk sinema tarihinin önemli yapımları arasında gösterilen Dağ 2, 18 Mart Cumartesi 22:00’de TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK’te yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER