Ünlü tenor Jose Carreras, jübile konseriyle Türkiye’de!

Ünlü tenor Jose Carreras, jübile konseriyle Türkiye’de!
Tüm zamanların en büyük tenorlarından, “3 Tenors”ün efsanevi ismi Jose Carreras ‘Final World Tour’ kapsamında son kez İstanbul’a geliyor.
 
Huafon sponsorluğunda gerçekleşecek olan büyük jübile konseri, 73 Organizasyon ve Piu Entertainment organizasyonuyla 25 Mart’taÜlker Sports Arena’da.
 
VEDA KONSERİ      
Dünyada verdiği konserlerle ses getiren, ilerleyen yaşına rağmen hala karizmatikliği ile dikkat çeken, söylediği aryalarla sahnede devleşen ve muhteşem ses tonu ile dinleyenleri adeta büyüleyen 3 Tenors”ün efsanevi ismi Carreras, ‘Huafon’ ana sponsorluğunda gerçekleşecek bu eşsiz konser ile son kez İstanbul’da sanatseverlerle buluşacak.
 
JOSE CARRERAS’TAN LEYLA GENCER’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER 
“Lucresse Borgia“ projesinde 2008 yılında vefat eden dünyaca ünlü devlet sanatçımız Leyla Gencer ile düet yapan Carreras, Gencer için;“Çok iyi bir dost, ve harika bir şarkıcıydı. Her manada gerçek bir diva idi. Hala efsanesinin Gencer yarışmasıyla sürdürülmesine çok memnunum“ diye konuştu.
 
JOSE CARRERAS’A KONSERDE SOPRANA SİMGE BÜYÜKEDES EŞLİK EDECEK
Jose Carreras’a sahnede soprano Simge Büyükedes eşlik ederken, ‘İstanbul Senfoni Orkestrası’nın orkestra şefliğini de Roberto Molinelliüstlenecek.
 
Bu çok özel konserin biletleri Biletix’te…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER