Tupac Shakur cinayetini anlatan Unsolved'un kadro çalışmaları başladı

Tupac Shakur cinayetini anlatan Unsolved'un kadro çalışmaları başladı

Ünlü rapçiler Tupac Shakur ve Biggie Smalls'un (Notorious B.I.G.) ölümlerini anlatacak olan Unsolved dizisi için kadro çalışmaları başladı. USA Network kanalının proje için pilot bölüm onayı verdiğini Kasım ayında vermiştik.

Dizinin kadrosuna ana karakterleri canlandırmak üzere Josh Duhamel (11.22.63), Jimmi Simpson (Westworld, House of Cards) ve Bokeem Woodbine'in (Fargo) katıldığı açıklandı.

Diziyi geçtiğimiz senenin hit ve bol ödüllü dizisi The People v. O.J. Simpson: American Crime Story'nin arkasındaki isimlerden Anthony Hemmingway hazırlıyor. Dizi, belgesel tadında olacak ve iki rapçinin cinayetleri için polisin yaptığı araştırmayı işleyecek. Tupac Shakur 7 Eylül 1996'da trafikteyken arabasının yanına yaklaşan bir arabadan yapılan silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Notorious B.I.G. ise 9 Mart 1997'de Los Angeles'ta suikast sonucu öldürüldü.

Dizi Greg Kading'in Murder Rap: The Untold Story of Biggie Smalls & Tupac Shakur Murder Investigations isimli kitabından uyarlanıyor ve Kading de diziye danışmanlık yapıyor.

Duhamel de dizide olayı geniş çaplı araştıran Greg Kading'i oynayacak. Simpson, özellikle Biggie Smalls'ın cinayetini araştıran Dedektif Russell Poole'u, Woodbine ise L.A. çeteleri ve rap endüstrisi üzerinde uzman Daryn Dupree'yi oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER