Serenay Sarıkaya, Head&Shoulders’ın yeni reklam filminde #bilinistedim diyor!

Serenay Sarıkaya, Head&Shoulders’ın yeni reklam filminde #bilinistedim diyor!
Kadınlara özel ürünleriyle 2017’ye güçlü bir giriş yapan dünyanın 1 numaralı şampuanı ⃰⃰ Head&Shoulders, Türkiye’deki ilk kadın marka elçisi Serenay Sarıkaya ile yeni reklam filmini çekti. Filmde #bilinistedim ile Head&Shoulders’ın kadınlara özel yeni serisini duyuran Serenay Sarıkaya, saçlarının ışıltısının yanı sıra samimi tavırlarıyla da dikkat çekiyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jennifer Aniston, Kate Moss, Jessica Alba gibi ünlülerle gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Charles Mehling var.

Head&Shoulders sadece kadınlara özel geliştirilen yeni 3 etkili formüle sahip şampuan ve saç bakım serisini, Türkiye’deki ilk kadın marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın rol aldığı yeni reklam filmi ile tanıtıyor. Sarıkaya’nın markayla bir araya geliş hikayesinin, Sarıkaya’nın samimi tarzı ile aktarıldığı reklam filmi, kendine özgün anlatımıyla dikkat çekiyor. Serenay Sarıkaya’nın #bilinistedim” söylemiyle akıllarda kalan reklam filminde, Head&Shoulders’ın kadınlar için sunduğu yeni ürünlerin saçları yumuşacık ve ışıl ışıl yaptığı belirtiliyor.

Serenay Sarıkaya, 2017 yılı içerisinde, yönetmenliğini Charles Mehling’in üstlendiği Head&Shoulders’ın yeni ürünleri için çekilen reklam filminin yanı sıra #bilinistedim söylemiyle de pek çok tüketici aktivitesinde de yer alacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER