Selim Bayraktar, Çoban Yıldızı dizisiyle ekrana geri dönüyor!

Selim Bayraktar, Çoban Yıldızı dizisiyle ekrana geri dönüyor!
Başarılı oyuncu Selim Bayraktar, Kapadokya’da çekimleri devam eden ve 2 Mart’ta FOX’ta ekranlara gelecek olan “Çoban Yıldızı” dizisinde sezonun en iddialı kötü karakterlerinden biri olan “Zekkar”la izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
Bugüne kadar canlandırdığı tüm karakterler ile izleyicilerin hafızlarında yer eden Selim Bayraktar, bu kez çok farklı bir karaktere hayat verecek.

Kapadokya'nın en güçlü ve zengin ailesinin hayatta kalan tek oğlu olan Zekkar, hayatta neyi, kimi istiyorsa kendi yöntemleriyle elde eden ve bu uğurda da yapabileceği kötülüklerde sınır tanımayan bir adamdır.

Zühre ve Seyit'in hayatını alt üst edecek hikayenin en güçlü karakterlerinden biri olan Zekkar, dizilerdeki en acımasız karakterler arasında yer alarak seyircinin hafızasından kolay kolay silinemeyecek.

Zekkar televizyon tarihinin en kötüleri arasına ismini yazdırmaya geliyor. 


 
Most Production’ın yapımcılığını, Gül Oğuz’un yönetmenliğini üstlendiği ve Gülizar Irmak’ın senaryosunu yazdığı, Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın başrollerinde yer aldığı dizide Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Serhat Süha Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Elif Çakman Öztürk, Özlem Çakar ve Neslihan Can gibi önemli isimler de yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER