Netflix yeni orijinal filmi Bright Aralık'ta yayına girecek!

Netflix yeni orijinal filmi Bright Aralık'ta yayına girecek!

Netflix’in 2017’de merakla beklenen ve en iddialı orijinal filmlerinden biri olan Bright’ın yayın tarihi belli oldu ve filmden ilk görüntüler paylaşıldı.

Bright hakkında:

İnsanlar, orklar, elfler ve perilerin zamanın başından beri bir arada yaşadığı alternatif bir dünyayı betimleyen Bright filmi, Aralık ayında sadece Netflix’te yayınlanacak. Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni ve Training Day filminin yazarı David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton), rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Netflix orijinal yapımı filmde Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri ve Kenneth Choi yer alıyor. Filmin yönetmeni David Ayer, senaryosu ise Max Landis’e ait. Filmin yapımcılığını ise David Ayer, Eric Newman ve Bryan Unkeless üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER