“GQ Türkiye Men Of The Year” ödül töreninde ödül verecek isimler belli oldu!

“GQ Türkiye Men Of The Year” ödül töreninde ödül verecek isimler belli oldu!
GQ Türkiye, 2016’da başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 21 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de CLEAR ana sponsorluğunda, bu yıl beşinci kez düzenlenecek “GQ Türkiye Men Of The Year” ödül töreni 15 Şubat Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

Ödül Verecek İsimler Belli Oldu!

Her biri kendi alanında başarılı 11 erkek ve bir kadının ödüllendirileceği gecede En İyi Aktör Ödülü’nün sahibi yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ödülünü usta oyuncu Yılmaz Erdoğan’dan alacak. Tüm dünyada son günlerin en çok konuşulan ismi Nusret, Yılın Sporcusu Ödülü’nü Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’e verirken geçtiğimiz yıl GQ Men Of The Year’da Yılın Adamı Ödülü’nün sahibi olan Cem Yılmaz, En Sevilen TV Karakteri Ödülü’nü müzisyenliğiyle kitleleri; jüri üyesi olduğu TV programındaki  performansıyla bütün Türkiye’yi etkileyen Gökhan Özoğuz’a teslim edecek.

Gecede ödül verecek isimler arasında; Beren Saat, Ayhan Sicimoğlu, Erman Yerdelen ve Ferzan Özpetek de yer alacak...

GQ Türkiye Kış 2017 sayısında Men Of The Year kazananlarıyla 48 sayfa çekim ve röportaj gerçekleştirdi. Bugüne kadar hep siyah smokin ve gece kıyafetiyle “MOTY” sayılarında görmeye alışık olduğumuz ünlüler bu yıl kez beyaz giyinerek dikkat çekti.
 
Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerinin davetli olduğu gecenin sunuculuğunu bu yıl yine ünlü isimler üstlenecek.
 
CLEAR ana sponsorluğunda gerçekleşecek GQ Türkiye Men Of The Year gecesinde davetlilerin ulaşımı ise Volkswagen tarafından sağlanacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER