5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'nde CNN TÜRK Radyo en iyi haber radyosu seçildi!

5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'nde CNN TÜRK Radyo en iyi haber radyosu seçildi!
5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri finalinde 3 milyon 150 bin oy kullanılırken, 20 kategoride en çok oy alan radyo ve radyocular ödüllendirildi. CNN TÜRK Radyo ise, en iyi haber radyosu seçildi.

Dün akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen ödül törenine ünlü sanatçılar, radyocular ve çok sayıda davetli katıldı. Gecede Demet Akalın, Murat Dalkılıç, Gülşen, Ümit Besen ve Pamela sahne alırken; Ozan Çolakoğlu orkestrasının performansı da beğeni topladı.

Ön elemesi 18-20 Ocak'ta yapılan yarışmada, finale kalan radyo ve radyocular için oylamalar ise 7 Şubat'ta sona erdi. Fatih Belediyesi tarafından organize edilen ve en çok oyu alan radyoların 20 kategoride ödüllendirildiği gecede, CNN TÜRK Radyo en iyi haber radyosu kategorisinde ödülün sahibi oldu.Günün 24 saati kesintisiz yayın yapan CNN TÜRK Radyo;  İstanbul’da 92.5, Ankara 107.6, Bursa 99.3, Eskişehir  93, İzmir 93, Kayseri 106.3, Konya 100.4, Kırşehir 106.3, Nevşehir 106.5 ve Sivas 106.3 frekanslarından erişilebilir. Aynı zamanda cnnturk.com ve radyonom.com dijital radyo platformundan da tüm dünyadan radyo yayınları dinlenebilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER