Netflix, 5 dizisinin başlangıç tarihini açıkladı

Netflix, 5 dizisinin başlangıç tarihini açıkladı
Online yayın platformu Netflix, üç dizisi için yeni sezon onayı duyurmasıyla birlikte beş dizisinin başlangıç tarihini de açıkladı.

1) Platformun bol ödüllü hapishane dizisi Orange is the New Black, 9 Haziran'da ekranlara beşinci sezonuyla geri dönüş yapacak.


2) Netflix'in başrolünde Jane Fonda ve Lily Tomlin'in olduğu, kocalarının birbirine aşık olduğunu itiraf ederek terk ettiği iki kadının hikayesini anlatan Grace and Frankie dizisi üçüncü sezonuyla 24 Mart'ta geri dönüş yapacak.


3) Yeni dizilerden Dear White People'ın tüm bölümleriyle 28 Nisan'da başlayacağı açıklandı. Sezonu 10 bölüm sürecel olan eleştirel türdeki komedi dizisi, Justin Simien’in aynı isimli filminden uyarlama. Dizide beyazların ağırlıklı olduğu bir üniversitede okuyan bir grup siyahi öğrencinin başında geçenler, sözümona ırkçı olmayan okuldaki ırkçlı gerilimler işlenecek.


4) Netflix'in yeni dizilerinden Girlboss ise 21 Nisan'da 13 bölümlük sezonuyla ekranda olacak. Sophia Amoruso‘nun otobiyografisinin komedi dizisi olarak uyarlandığı dizinin başrolünde Britt Robertson bulunıuyor. Dizide Amoruso'nun çöp karıştırıcı birisinden milyon dolarlık moda imparatorluğuna sahip oluşunun hikayesi anlatılıyor.


5) Yeni dizilerden Anne dizisi ise 12 Mayıs'ta Netflix'te olacak. 1890'larda geçen hikayede ailesini kaybeden Anne Shirley (Amybeth McNulty), yanlışlıkla yaşlı iki kardeşin yanına gönderiliyor. Zaman içinde 13 yaşndaki Anne, hem kardeşlerin hem de yaşadıkları küçük kabadaki insanların hayatını özel bir şekilde değiştirmeye başlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER