Netflix'ten üç dizisine yeni sezon onayı geldi

Netflix'ten üç dizisine yeni sezon onayı geldi
Online yayın platformlarından Netflix, dün yaptığı açıklamayla üç dizisine yeni sezon onayı verdi.

Netflix'in sürpriz bir şekilde 16 Aralık'ta yayına soktuğu bilim kurgu dizisi The OA ikinci sezon onayı aldı.

Genç ve kör bir kadının yedi yıl boyunca ortadan kaybolması ve günün birinde gözleri görür bir halde geri dönmesi üzerine olan dizinin sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Dizinin başrol oyuncusu olan Brit Marling, yönetmen Zal Batmanglij ile birlikte dizinin yazarlığını ve yapımcılığını da üstleniyor.
Netflix'in romantik komedi türündeki dizisi Love, 10 Mart'taki ikinci sezonu öncesi üçüncü sezonun onayını aldı.

Gillian Jacobs ve Paul Rust'ın başrolde yer aldığı dizide Rust, Gus ismindeki 'iyi adama', Jacobs ise ailenin yabani çocuğu Mickey'e hayat veriyor. İkili hayatta görmezden gelmek istedikleri ilişki kaynaklı problemlerle yüzleşiyor.

23 Aralık'ta ilk sezonuyla ekrana gelen bir diğer yeni dizi Travelers da ikinci sezon onayını alarak geleceğini garantiye alan bir yapım oldu. Kanada’nın Showcase kanalı ile ortak yapım olan Travelers'ın ilk sezonu 12 bölümden oluşuyor.

Eric McCormack ve MacKenzie Porter'ın başrolünde olduğu dizide hikaye gelecekte geçiyor. İnsanlığın hayatta kalan son bireyleri, insan bilincini geri gönderip 21. yüzyıldaki insanların içine sokabiliyor. İçlerinde bir FBI ajanının da olduğu bir grup, insan oğluğunu bekleyen kaçınılmaz geleceği değiştirmek için geçmişe giderek bazı insanların içine giriyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER