Tom Hardy, Taboo dizisi yüzünden 2 milyon sterlin kaybetti

Tom Hardy, Taboo dizisi yüzünden 2 milyon sterlin kaybetti
The Sun'da çıkan bir habere göre Hollywood'un tanınmış aktörlerinden Tom Hardy'nin Taboo dizisi yüzünden 2 milyon sterlin kaybettiği açıklandı.

Şimdilerde BBC One kanalında sekiz bölümlük sezonu yayınlanmaya devam eden dizide Hardy başrol oyuncusu olmasının yanı sıra yapımcılık ve babasıyla birlikte yaratıcılık görevlerini de üstlenmişti. Hatta bunu da yapım şirketi Taboo Productions Ltd üzerinden gerçekleştirmişti. Ancak habere göre 8.4 milyon sterlin gelire karşılık şovun 10.4 milyon sterlin gideri olmuş.

Bu da nihayetinde oyuncu için 2 milyon sterlinlik bir para kaybına sebep olmuş. The Sun'a konuşan bir kaynak Tom Hardy'nin yapımını üstlendiği ilk büyük TV dizisi olan Taboo'daki kaybı hakkında "Ne kadar kazanırsanız kazanın veya kim olursanız olun, 2 milyon sterlin çok para. Kendisi yazdı, yapımcılığını yaptı ve oynadı. O nedenle her daim zorluklara karşı mücadele edecektir." şeklinde konuştu.

Taboo, herkesin ölü sandığı James Delaney'in 12 yıl sonra babasının ölümüyle ortaya çıkışının ardından yaşananları konu olan bir yapım. Dizi BBC iPlayer üzerinden en çok izlenen dizilerden birisi olsa da TV reytingi olarak da beklenen rakama ulaşabilmiş değil.

Ancak var olan kaybın DVD ile dijital satışlar ve dizinin dünya geneline pazarlanması sonrasında karşılanacağına da inanılıyor. Taboo şimdiden İspanya, Portekiz ve Rusya gibi ülkelere satılmış durumda.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER