Genius dizisinden Super Bowl'a özel bir tanıtım yayınlandı

Genius dizisinden Super Bowl'a özel bir tanıtım yayınlandı
Ünlü bilim adamı Albert Einstein’ın başarılarını ve hayatının bilinmeyenlerini anlatan National Geographic'in yeni dizisi Genius için Super Bowl'a özel yeni bir tanıtım yayınlandı. Videoda Einstein eline kemanı alıp Lady Gaga'nın Bad Romance şarkısından bir kısmı çalıyor. Yapılan tanıtım ünlü şarkıcının bu seneki maçın devre arasında sahneye çıkmasına gönderme amacını taşıyor.

Geoffrey Rush ve Johnny Flynn’ın başrolde olduğu dizi, Walter Isaacson’ın Einstein: Yaşamı ve Evreni kitabından uyarlandı. Sezonu 10 bölüm sürecek olan Genius (Deha) 25 Nisan'da başlayacak.

Dizide patent görevlisi olarak çalışan ve öğretim görevlisi pozisyonlarında yer almayı başaramayan, doktoraya kabul edilmeyen fakat hayal gücü kuvvetli ve isyankar olan bir adamın nasıl evrenin ve atomun sırlarını gün yüzüne çıkardığı anlatılıyor. Ayrıca II. Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren kişilerden olan Einstein'ın rolü, Nazi Almanyası'na karşı olan duruşu ve Amerika'daki hayatı da işleniyor.

Kısa süre önce Grey's Anatomy dizisiyle tanınan T.R. Knight'ın dizide FBI'ın ilk yöneticisi J. Edgar Hoover'ı canlandıracağı da açıklandı. Hoover, Einstein'ı sevmemesi ve onu gözden düşürmek için uğraşmasıyla da biliniyor. Dizinin uzun tanıtımı geçtiğimiz ay içinde yayınlanmıştı. Merakla beklenen Deha, Rolling Stone dergisi tarafından "2017 yılının en çok beklenen 25 TV yapımı" arasında gösterildi.

Super Bowl 20175 Şubat Pazar'ı 6 Şubat Pazartesi'ye bağlayan gece, 02:00'de canlı olarak FOXSPORTS ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER