Bu Şehir Arkadan Gelecek'te Ali, Şahin’in öz babası olduğunu öğrendi!

Bu Şehir Arkadan Gelecek'te Ali, Şahin’in öz babası olduğunu öğrendi!
Ay Yapım imzalı, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümüne; Ali’nin, Şahin’in öz babası olduğunu öğrendiği duygu yüklü sahne damga vurdu.

Derin ve Ali'nin aşk kaçamağı!!

Bölümde Ali ve Derin’in, Şahin’in spor salonundaki romantik akşam yemeği heyecanın dorukta olduğu anlardan biriydi. Derin, Ali’ye zumba öğretirken; Ali ise Derin’in beklenilmeyen hamleler karşısında kendini nasıl savunacağını gösterdi. Birbirlerine ilk kez bu kadar yakınlaşan çiftin aşk kaçamağı çok konuşuldu.

İşte, sosyal medyada da çok konuşulan o romantik anlar:Derin, Şahin için baba evine geri döndü...

Ali ve Derin’in romantik akşamı Tekin'in adamlarının salonu basmasıyla sonlandı. Babasının yaptığı bu hamleyle bir kez daha yıkılan Derin en zor kararı vererek kendisini feda etti. Şahin'in, hapishaneye girmesini engel olmak için Ali'den ayrılmayı seçerek baba evine geri döndü. Derin'in hiç beklemediği ayrılığıyla sarsılan Ali, bu şehirden gitmeye karar verdi.

"SEN BENİM BABAM MISIN?"

Ali'nin şehri terk etmesini istemeyen Rauf, Ali'ye öz babasının Şahin olduğunu itiraf etti. Final sahnesinde Ali ve serbest kalan Şahin'in karşı karşıya geldi sahnede Ali'nin "Sen benim babam mısın?" sözleri ekran başındaki izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Ali ile Şahin’in yüzleşmesinde nefesler tutulacak. Ali, babası Şahin'i affedebilecek mi?, Derin, babası Tekin'in isteği olan Yiğit’le evlenme kararını kabul edecek mi? gibi sorular, dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8 Şubat Çarşamba günü saat 20:00'da ATV'de ekrana gelecek.

Yeni bölüm fragmanı:


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER