Sanda Clarita Diet, 3 Şubat'ta Netflix Türkiye'de başlayacak

Sanda Clarita Diet, 3 Şubat'ta Netflix Türkiye'de başlayacak
Başrollerinde Drew Barrymore ve Timothy Olyphant'in yer aldığı Santa Clarita Diet, 3 Şubat'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!

Sezonu 13 bölüm sürecek olan orijinal dizinin merkezinde evli bir çift olan Joel (Olyphant) ve Sheila (Barrymore) yer alıyor.

Victor Fresco'nun yaratıcısı olduğu dizide Los Angeles’ın Santa Clarita bölgesinde kızlarıyla yaşayan ve emlakçılık yapan çiftten Sheila, ikisinin birden hayatını yerinden oynatan dramatik bir değişime uğrar: Sheila yiyecek bulma ve kimliğini gizleme ihtiyacı içine giren bir zombiye dönüşür.


Ancak Netflix'in Şubat süprizleri bu kadarla sınırı değil. Online platformda Shadowhunters'ınbölümleri haftalık yayınlanmaya devam ederken, Pretty Little Liars da 7. sezonunun ilk yarısıyla bugünden itibaren Netflix Türkiye'de.

Ayrıca 3 Şubat'ta platformun yeni orijinal filmi Imperial Dreams de Netflix Türkiye'de olacak. Film, oğlu için daha iyi hayat kurmaya çalışan bir babanın merkezinde yer aldığı bir çete filmi.


Platformda Şubat ayına girmemizle birlikte izleyebileceğiniz diğer içerikler ise şu şekilde:

Türkiye'nin Sevilen Çizgi Filmleri:
Pepee, Köstebekgiller, Rafadan Tayfa, Nana ile Limon, Cille, Canım Kardeşim, Keloğlan Masalları, Keloğlan Odana Saklandı, Biz İkimiz

Oscar Ödüllü Filmler:
Affedilmeyen, Operasyon: Argo, A Beautiful Mind, Amerikan Güzeli, Forrest Gump, ;Hayat Güzeldir

Oscar Almadığına İnanamayacağınız Filmler:
Dövüş Kulübü, Geçmişin Gölgesinde, V For Vandetta, The Matrix Reloaded

Ayın Dizi Maratonu Önerileri:
Sherlock (Sezon 1-3), Master of None, Gotham (Sezon 1-2), Orphan Black (Sezon 1-2), Love Sick (Sezon 1-2)

Kaçırılmaması Gereken Filmler:
Gölge ltında, Yol, Blue Jay, The Kite Runner

İçinizdeki Ritmi Serbest Bırakmak İçin:
Grase (1-2), Footloose, Efsane Enstrümanlar, Lift Me Up, School of Rock

Tüm bunlarla birlikte Baba Serisi (1-2-3), Audrey Hepburn filmlerinden Breakfast at Tiffany's ve Roman Holiday, Indiana Jones fimleri Kristal Kafatası Krallığı, Kamçılı Adam, Kutsal Hazine Avcıları ve Son Macera da Netflix Türkiye'de.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER