Kanal D dizileri dünyaya yayılmaya devam ediyor

Kanal D dizileri dünyaya yayılmaya devam ediyor
Türkiye'nin en büyük kanallarından Kanal D, Şili'de yayın yapan Mega ile üç dizisinin yayın lisansı için anlaşmaya vardı.

Yapılan anlaşma ilk yayınıyla oldukça sevilen Fatmagül'ün Suçu Ne (Fatmagul) dizisinin tekrar bölümlerini, Vatanım Sensin'i (Wounded Love) ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yi (Time goes By) kapsıyor. Kanal D daha önce Mega ile Fatmagül haricinde Gümüş ve Güneşi Beklerken (Waiting for the Sun), Yaprak Dökümü (Leaf Cast), AŞK (Love) ve Elveda Derken (Bidding Farewell) dizileri için de anlaşma imzalamıştı. Kanal böylece bugüne kadar Mega'ya yaklaşık 1200 reklam saati lisanslamış da oldu.

Bunun dışında yurt dışı satışları devam eden Vatanım Sensin'in Arjantin (Telefe), Peru (America TV), Uruguay (Monte Carlo), Makedonya, Hırvatistan, Romanya, Macaristan, Moldova ve Polonya'da yayınlanacağı da duyuruldu. Vatanım Sensin'in yayınlanacağı ülkelere MENA ismiyle bilinen bazı Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkeleri de dahil.

Kanal D Uluslararası Satışlar Sorumlusu Kerim Emrah Turna, Kuzey Güney'in Meksika'da hizmet veren TV Azteca ve Şili kanallarından Canal 13 tarafından alındığını doğruladı. Canal 13 ayrıca Aşk-ı Memnu (Forbidden Love) ve Kayıp (Secrets) dizilerini de yayınlamak üzere aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER