Dünyaları Yerim, beIN GURME’de başlıyor!

Dünyaları Yerim, beIN GURME’de başlıyor!
Yenilenen yüzü ve stüdyoları ile dünyaca ünlü şefleri ve yemek kültürü alanında uzmanlaşmış isimleri izleyicileriyle buluşturan, Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de yepyeni bir program başlıyor.

Ülkemizde tanışarak Amerika' da evlenen ve dünya mutfağı konusunda önemli deneyimleri bulunan Simla ve Rüçhan, pek çok farklı ülkeden insanın yaşadığı Los Angeles'ta her hafta bir dünya mutfağını keşfe çıkıyorlar. Yarın saat 17:15’te ilk bölümü ekranlara gelecek “Dünyaları Yerim” programında her Cumartesi, mutfak çeşitliliği açısından dünyanın en zengin bölgesi olan Amerika’nın Kaliforniya eyaletindeki etnik, yerel ve lezzetli mutfaklar, bölgeye has yaşam tarzı ekseninde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yenilenen yüzü ve dopdolu içeriği ile Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME, yepyeni bir programa merhaba demeye hazırlanıyor. 14 Ocak’ta ilk bölümü yayınlanacak ‘Dünyaları Yerim’ programında, yıllar önce Türkiye'de tanışarak Amerika'da evlenen ve her ikisi de gezi ve lezzet düşkünü olan Simla ile Rüçhan, dünyanın en popüler şehirlerinden biri olan Los Angeles'ın altını üstüne getirerek, her hafta bir dünya mutfağını keşfedecekler.

Programda ayrıca Amerika’nın Kalifornya eyaletindeki birbirinden zengin mutfaklar tanıtılırken, yemeklerin tarihi ve kültürel geçmişleriyle birlikte, yer aldıkları mekanların bulunduğu bölgeler de dikkat çekici anlatımlarıyla seyirci ile paylaşılacak.

Simla’nın enerjik ve eğlenceli bakış açısı ile Rüçhan’ın irdeleyen ve bilgilendirici yaklaşımının renk katacağıi program aynı zamanda sürprizlerle dolu olacak. Programa dönem dönem sinema, televizyon veya müzik dünyasından ünlü simalar da konuk olacak. Mutfağa ve hayata dair çok özel anların paylaşılacağı yapımda muhteşem tatlar ve yemekler, konukların yorumlarıyla renklenecek.

‘Dünyaları Yerim’ her Cumartesi saat 17:15’te beIN GURME kanalında yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER