Sıradaki Gelsin'deki yarışmacı 61 saniyede 135 Bin Lira kazandı!

Sıradaki Gelsin'deki yarışmacı 61 saniyede 135 Bin Lira kazandı!
Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, Emre Karayel’in sunduğu ‘Sıradaki Gelsin’in dün akşam  (12 Ocak) yayınlanan bölümünde büyük heyecan yaşandı.
 
150 SANİYEDE 21 SORU
 
Yarışmanın kuralları gereği birinci etabın en çok kazananı olarak ikinci etaba geçen ve sunucu Emre Karayel’in 150 saniye içinde sorduğu 21 soruyu ‘yanlış’ yanıtlamaya çalışan yarışmacı Haluk Ekici için, hem stüdyoda hem de ekran başında nefesler tutuldu. Son 61 saniyede hata yapan Ekici, yine en başa dönerek soruları yanıtlamak sorunda kaldı.
 
61 SANİYEDE 135 BİN LİRA KAZANDI
 
Isparta – Kayseri: Gül denince aklımıza gelen şehrimiz?’ final sorusuna, yarışmanın formatı gereği yanlış olan yanıtı seçen yani ‘Kayseri” diyen Haluk Ekici, 21 ‘yanlış’ cevapla tam 135 bin liranın sahibi oldu.
 
Ekici, sevincini sunucu Emre Karayel ile paylaşırken stüdyodaki konuklar tarafından da alkış yağmuruna tutuldu.
 
61 Saniyede 135 BİN LİRA Kazandı: 


SIRAYA GİRMEK İÇİN BAŞVURU MU OLUR?
 
Yarışmacıların sıraya girdiği program ‘Sıradaki Gelsin’e katılmak isteyenler için hazırlanan programın başvuru sayfasına da rekor sayıda giriş yapıldı.
 
www.siradakigelsin.tv adresi üzerinde başvuruda bulunan 14 bin kişi ‘Sıradaki Gelsin’de yarışabilmek için sırada bekliyor.
 
Bilgisini test etmek isteyenler, kahkahayla gülelim diyenler, sıradakinin gelmesini bekleyenler; ‘Sıradaki Gelsin’ yeni bölümüyle 19 Ocak Perşembe 23.30’da Fox’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER