A Series of Unfortunate Events ve The Investigator 13 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!

A Series of Unfortunate Events ve The Investigator 13 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!
Dizileri gayet sevilen ve büyük başarı yakalayan Netflix üç yeni yapımı daha izleyici ile buluşturuyor.

Ülkemizde Talihsiz Serüvenler Dizisi olarak bilinen çocuk romanı serisinden uyarlanan A Series of Unfortunate Events, İngiliz ITV kanalının geçtiğimiz yaz yayınladığı The Investigator: A British Crime Story ve online platformun orijinal filmlerinden Clinical, 13 Ocak'ta Netfllix Türkiye'de olacak.

Tam adı Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events olan dizi, aileleri ödlükten sonra uzaktan akrabaları Kont Olaf'ın yanına taşınan birisi bebek üç çocuğun başından geçenleri anlatıyor. Roman serisinden uyarlama 2004 yapımı filmde Jim Carrey'in oynadığı Kont Olaf rolünü How I Met Your Mother ile tanınan Neil Patrick Harris canlandırıyor.

1985'te kaybolan ve bir daha bulanamayan, kocasının cinayetten müebbet cezası çektiği Carole Packman'un başına gelenler The Investigator: A British Crime Story ismiyle dört bölümlük dizi oldu. Mark Williams-Thomas Packman'ın kayboluşunu arkadaşları ve komşularının da katkısıyla işliyor, kocası konuşmadığı ve masum olduğunu iddia ettiği için cesedi dahi bulunamayan Carole'a ne olduğunu araştırıyor.

Başrolünde Vinessa Shaw'ın bulunduğu Clinical ise rahatsız edici genç hastasıyla korkunç bir şekilde karşılaştıktan sonra geçmişiyle ilgili bazı görüntüler görmeye başlayan ve kendi akıl sağlığını sorgulayan bir psikiyatristin hikayesi üzerine kurulu bir yapım.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER