Netflix KIDS, Türk çizgi filmleriyle büyüyor!

Netflix KIDS, Türk çizgi filmleriyle büyüyor!

Netflix, Ocak 2017’den itibaren Türkiye’nin önde gelen dağıtım ajansı MISTCO işbirliğiyle, sürekli genişleyen içerik kataloğuna dokuz adet popüler Türk çocuk yapımını ekleyecek.

Türkiye’nin her yerinde çocuklar ve aileleri, Netflix’in dünyaca ünlü Lego, Skylanders Academy ve Beat Bugs gibi çocuk programlarının yanı sıra artık Pepee, Köstebekgiller, Rafadan Tayfa, Nane Limon, Cille, Canım Kardeşim, Keloğlan Masalları, Keloğlan Odana Saklandı ve Biz İkimiz adlı popüler Türk çizgi filmlerini de internet bağlantılı herhangi bir cihazdan dilediği an izleyebilecek.

Oyun oynamayı ve yeni şeyler keşfetmeyi çok seven, meraklı çocuk Pepee; Türk kültürünün en ünlü kurgu karakterlerinden Keloğlan; birlikte maceralara koşan ikiz kız kardeşler Müge ve Mine; gerçek arkadaşlık, dayanışma ve mahalle kültürünün ne olduğunu gösteren arkadaş grubu Rafadan Tayfa gibi Türkiye’nin en popüler ve eğlenceli çizgi film kahramanları, Ocak 2017 itibarıyla dünyanın lider İnternet TV platformu Netflix ailesine katılıyor.

Netflix, Türkiye’nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk için üretilen toplam dokuz çizgi film dizisi ile kaliteli çocuk ve aile eğlencesi içeriklerinden oluşan KIDS kataloğunu genişletiyor. Çocuklar artık trafikte arabanın arka koltuğunda ya da ebeveynleri mutfakta yemek hazırlarken, en sevdikleri Türk çizgi filmleri Köstebekgiller, Canım Kardeşim, Rafadan Tayfa, Keloğlan Masalları, Keloğlan Odana Saklandı, Pepee, Cille, Nane Limon ve Biz İkimiz’i Netflix üzerinden en iyi görüntü kalitesi ile takılmadan seyredebilecek. ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER