NTV’de müzik dolu yılbaşı ekranı!

NTV’de müzik dolu yılbaşı ekranı!
Türkiye'nin en sevilen sanatçıları,  dünyayı kasıp kavuran starlar...

Efsane isimler, unutulmayan şarkılar...

NTV yılbaşı ekranı bu yıl da müzik dolu, nostalji dolu...

John Wilson Orchestra ve Family Guy'ın yıldızı Seth Mac Farlane'dan  Frank Sinatra şarkıları
 
31 Aralık Cumartesi 16.30
 
Family Guy ve Ted’in hem yaratıcısı hem de yıldızı olan Seth MacFarlane, Frank Sinatra’nın kişiliğini ve müziğini anıyor. John Wilson Orkestrası’nın eşlik ettiği bu muhteşem konserde; The Voice, Ol Blue Eyes, The Sultan of Swoon gibi şarkılarla müzikseverlere muhteşem bir performans sergileniyor.
 
Tüm dünyanın sevgilisi Adele'in New York konseri
 
31 Aralık Cumartesi 19.15
 
Megastar Adele’in dört yıllık aradan sonra merakla beklenen üçüncü albümü “25”in piyasaya çıkmadan hemen önce New York’ta verdiği muhteşem konser ekrana geliyor. 
 
Adele; klasik şarkıları Someone Like You ve Skyfall’un yanı sıra, en yeni single’ı Hello, All I Ask ve When We Were Young gibi yeni şarkılarıyla da dinleyicilerine sesleniyor.
 
İbrahim Tatlıses’in müzikal yolculuğu"Söz ve Müzik" belgeselinde!
 
31 Aralık Cumartesi 21.10
 
1952'de Urfa'da zorluklar içinde başlayan ve yıllar içinde Türkiye'nin dört bir yanına uzanan sıradışı başarı öyküsü... Ünü sınırları aşan Türkiye'nin sevgilisi büyük bir yorumcu... "Ayağında Kundura"dan "Yalnızım Dostlarım"a, "Sabuha"dan "Seni Yakacaklar"a, "Mavi Mavi"den "Gülüm Benim"e,  "Mutlu Ol Yeter"den "Bir Kulunu Çok Sevdim"e her biri gönüllere yerleşmiş unutulmaz şarkılar, dünyada eşi benzeri olmayan bir ses, çarpıcı bir hayat hikayesi...

Onun hayatı başlı başına bir film, bir roman, belki de bir şarkıdır. Söylediği her bir şarkıyla, bu toprakların suyunu içmiş, ekmeğini yemiş herkesin gönül tellerini titretmiş, içimize işlemiştir. Hepimizden yetenekli, ama hep bizden biridir. O İbo’dur. O, soyadıyla müsemma, İbrahim Tatlıses’tir.
 
İbrahim Tatlıses'in hayatına ve müzik yolculuğuna dair her şey; arşivlerden çıkan özel röportajlar ve kayıtlar, sanatçı dostlarıyla ve müzik yazarlarının yorumlarıyla "Söz ve Müzik" belgeselinde. “Söz ve Müzik” 31 Aralık Cumartesi akşamı 21.10'dan itibaren NTV'de...

Yeni albümünde unutulmaz klasikleri yorumlayan Nilüfer, bu albümün ilk konseriyle NTV'de.

31 Aralık Cumartesi 23.00
 
Türkiye'nin en özel yorumcularından biri olan Nilüfer, "Seni Kimler Aldı"dan "Yazık"a, "Hoş Görsen"den "Memleketim"e en sevilen şarkıları seslendiriyor.

Sanatçının 2016'nın son günlerinde yayınladığı "Yeniden Yeni Yine" albümünde bir döneme damga vurmuş pop müzik şarkıları yer alıyor.

Daha önce Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Ayten Alpman, Aşkın Nur Yengi, Sertab Erener, Levent Yüksel, Bendeniz ve Metin Özülkü tarafından yorumlanan, her biri döneminde büyük hit olmuş 12 şarkıdan oluşan albümün ilk konseri yılbaşı gecesi NTV'de olacak.

Konser, 2016'nın son saatinde, 31 Aralık Cumartesi akşamı 23.00'ten itibaren NTV'de!
 
NTV’DE YILBAŞI EKRANI 1 OCAK PAZAR GÜNÜ DE DEVAM EDİYOR...

Orhan Gencebay'ın hayat hikayesi ve müzikal yolculuğu; unutulmaz şarkıları eşliğinde "Söz ve Müzik" belgeselinde...

1 Ocak Pazar  21.10

Orhan Gencebay, ya da tüm sevenlerinin benimsediği adla Orhan Baba… Yıllar boyunca şarkıları dillerden dillere dolaştı. Klasik Türk Musikisi eğitimi almış assolistlerden, pop yıldızlarına, Türk Halk Müziği sanatçılarından rock gruplarına dek her tür müziğin temsilcileri yıllar içerisinde Gencebay şarkılarına ses verdi.  Her dönemde, her türde ve her zevkte Türkçe müziğin ortak paydalarından biri oldu Orhan Baba’nın şarkıları...

Orhan Gencebay'ın 1944'te Samsun'da başlayan, yıllar içinde onu Türkiye'nin büyük efsanesine dönüştüren hayat hikayesi... “Batsın Bu Dünya”dan “Hatasız Kul Olmaz”a, “Akşam Güneşi”nden  “Bir Teselli Ver”e, “Yarabbim”den “Kaderimin Oyunu”na her biri gönüllere yerleşmiş unutulmaz şarkılar, etkileyici bir yorum...

Orhan Gencebay'ın hayatına ve müzik yolculuğuna dair her şey arşivlerden çıkan özel kayıtlar, Gencebay'la yapılan özel röportajla birlikte sanatçı dostları ve müzik yazarlarının yorumlarıyla "Söz ve Müzik" belgeselinde... 

Belgesel, 1 Ocak Pazar akşamı 21.10'dan itibaren NTV'de...
 
Zeki Müren’i Anma Konseri NTV’de.

1 Ocak Pazar  22.30

Tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı'na bağışlayan Zeki Müren'in ölümünün 20. yılı için düzenlenen "Zeki Müren'i Okumak, Zeki Müren'le Okumak" konseri 1 Ocak Pazar 22.30’da NTV'de.

Sunuculuğunu Osmantan Erkır'ın yaptığı bu özel konserde; Emel Sayın, Nükhet Duru, Kenan Doğulu, Ferhat Göçer, Gökhan Tepe, Yonca Lodi, Zara, Bekir Ünlüataer, Ali ve Aysun Kocatepe unutulmaz Zeki Müren şarkılarını yorumladı. Nebi Birgi ise Müren'in bir şiiri eşliğinde özel bir dans performansı gerçekleştirdi. Konser boyunca Zeki Müren'in arşivlerden çok özel röportaj ve görüntülerinin, film ve video kliplerinin yer aldığı, belgesel gibi kurgulanan bu çok özel konser NTV'de ekrana geliyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER