Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel Bölümü’nde ünlüler yarışıyor!

Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel Bölümü’nde ünlüler yarışıyor!
Kanal D’nin, sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı ilgi ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yılbaşında ünlülerin yarışacağı özel bölümüyle ekrana gelecek. Ben Bilmem Eşim Bilir’in yılbaşı özel bölümünde; Serdar Ortaç-Chloe Ortaç, Wilma Elles-Kerem Göğüş, Kibariye-Ali Küçükbalçık ve Ferman Toprak-Hilal Toprak çiftleri yarışacak.


 
Ben Bilmem Eşim Bilir’e Diva Bülent Ersoy Geliyor…
 
Birbirinden eğlenceli oyunların yer alacağı program, Ufuk Özkan’ın renkli sunumuyla yılbaşı ekranına keyif katacak. Yılbaşı Özel bölümünde efsaneleşmiş oyunların yanı sıra yarışmanın ziyaretçileri de çok olacak. Herkesin müzik ve eğlenceye doyacağı programa Bülent Ersoy muhteşem şarkıları ile renk katacak; Kibariye, Serdar Ortaç ve Ferman Toprak’ın seslendirdiği parçalar ile izleyenler müzik ve eğlenceye doyacak.


 
Ben Bilmem Eşim Bilir’de Sürprizler Bitmiyor.
 
Türk popunun ünlü isimleri Buray, Derya Uluğ ve Tuğba Yurt da Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel programına konuk olacak. Ünlü İllüzyonist Aref Ghafouri ise muhteşem bir şova imza atacak.
 
Şarkı ve dans şovlarıyla renklenen program “Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel” izleyenlere unutulmaz bir yeni yıl şöleni yaşatacak!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER