The Good Fight’ın ilk posteri ve kısa fragmanı yayınlandı

The Good Fight’ın ilk posteri ve kısa fragmanı yayınlandı

CBS dizisi The Good Wife'ın uzantısı The Good Fight ilk posteri ve kısa fragmanı yayınlandı.

Kanalın ücretli online içerik servisi CBS All Access'te yayınlanacak olan dizi, 19 Şubat'ta başlayacak. Ayrıca dizinin ilk bölümü eş zamanlı olarak televizyonda da yayınlanacak. Sezon ise 10 bölüm sürecek. Dizinn resmi posterini bir sonraki sayfada bulabilirsiniz.

The Good Fight, orijinal diziden Diane Lockhart (Christine Baranski) ve Lucca Quinn (Cush Jumbo) karakterlerinin merkezinde olacağı bir yapım. Eli Gold karakterinin alaycı ve komik kızı Marissa (Sarah Steele)'nın ve diğer bazı eski karakterlerin de yer alacağı dizide Game of Thrones'un Ygritte'i Rose Leslie dizide Diane'in vaftiz anneliğini yaptığı Maia olarak yer alıyor. Hatta pyuncu lezbiyen bir karakteri canlandırmakta.

The Good Wife finalinin bir sene sonrasında geçecek olan The Good Fight, büyük bir finansal skandalın etrafında ilerleyecek. Skandal yüzünden Maia zor bir durumun içine düşerken onun akıl hocalığını yapan Lockhart da birikimlerini kaybedecek. Firmaları Lochart & Lee'den kovulan ikili, Chicago'nun seçkin hukuk firnalarından birinde Quinn'e katılacaklar, Gold da Diane'nin sekreteri olarak çalışmaya başlayacak.

Yazı devam ediyor...

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER