How I Met Your Father için çalışmalara başlandı

How I Met Your Father için çalışmalara başlandı
2014 yılında finalini yapan son dönemin en sevilen komedilerinden How I Met Your Mother dizisinin uzantısı olması için planlanan How I Met Your Father için çalışmalara başlandı.

Aslında dizinin finali zamanında 'How I Met Your Dad' isminde bir uzantısının yapılması için hazırlık yapılmış ancak CBS kanalı projeye onay vermeme kararı alınca rafa kalkmıştı.

Kısa bir süre öncesinde ise proje yeniden gündeme geldi. Sonbahar sezonunun en çok izlenen drama dizisi This Is Us'ın arkasındaki isimlerden Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger'in yaratıcılığını üstleneceği dizi için How I Met Your Mother'ın yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas da yapımcı olarak destek verecek. Üstelik şu an için senaryo aşamasında olan dizi için CBS'te yayınlanma şartı da yok; dizinin arkasındakiler projeyle ilgilenebilecek bütün kanallara açık olacak.

How I Met Your Father da orijinal dizi ile aynı yol üzerinden giderek bir kadının çocuklarının babasıyla tanışma hikayesini anlatacak. Yeni proje her ne kadar uzantı olarak geçse de orijinal diziden bir karakterin dizide görünmesi beklenmiyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER