The Witness for the Prosecution'ın tanıtımı videosu yayınlandı

The Witness for the Prosecution'ın tanıtımı videosu yayınlandı
Agatha Christie'nin The Witness for the Prosecution isimli kısa hikayesine dayanarak uyarlanan iki bölümlük aynı isimli mini dizinin tanıtım videosu yayınlandı.

Zamanında tiyatro oyunu olarak da sergilenen, ülkemizde Beklenmeyen Şahit ismiyle vizyona giren 1957 yapımı film uyarlaması da olan kısa hikaye 26-27 Aralık tarihlerinde yayınlanacak.

Mini dizi The Witness for the Prosecution genel olarak cinayetle suçlanan bir adamın duruşması üzerine. Sör Wilfrid Roberts sağlık problemleri yüzünden mesleğine ara vermiş bir avukat olsa da daha önceden tanıştığı ve hatta avukatlığını yaptığı Leonard Vole cinayetle suçlanmaya başlayınca mesleğine geri dönüyor. Vole zengin ve dul Emily French’i öldürmekle suçlanıyor ve Leonard’a çok aşık olan French'in ölmeden mirasındaki en önemli varis olarak Leonard’ı ataması yüzünden tüm gözler onun üzerinde. Üstelik tüm deliller de tutarlı bir şekilde Leonard'ı gösteriyor...

Aynı hikayenin başrolünde ve yönetmen koltuğunda Ben Affleck'in olduğu bir filmin hazırlığına da başlanmış durumda.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER