Legion tüm dünya ile aynı anda 9 Şubat’ta FX ekranlarında

Legion tüm dünya ile aynı anda 9 Şubat’ta FX ekranlarında

FX Productions ve Marvel Television ortak yapımı Legion, 125’ten fazla ülkede aynı anda Türkiye’de de FX ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Fantastik dizi tutkunlarının merakla beklediği dizi, 9 Şubat Perşembe sabahı 09:30’da, tekrarı ise aynı günün akşamı 21.30’da ekranlara gelecek.

Noah Hawley tarafından yaratılan ve Marvel’ın ünlü X-Men evreninde geçen dizinin başrollerinde Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza ve Jean Smart gibi isimler yer alıyor.

Dan Steven’ın hayat verdiği David Keller, çocukken şizofreni teşhisi konduğu için gençliğinin çoğunu akıl hastanesinde geçirmiş, 30’larının başında genç bir adamdır. David Keller’ın hastanede günlerini geçirdiği arkadaşı Lenny ise Aubrey Plaza tarafından canlandırılan, hayatı boyunca alkol ve uyuşturucu bağımlısı olmuş ancak hayattan beklentilerini yitirmemiş biridir. Rachel Keller’ın canlandırdığı Syd karakterinin hikayeye girmesiyle birlikte işler karışmaya başlar. Güzel ve gizemli bir kadın olan Syd, David’i kendine çeker ve beraber vakit geçirmeye başlarlar. Syd ile yakınlaşmasından sonra David, gördüğü halüsinasyonların ve duyduğu seslerin aslında gerçek olabileceğini fark eder. Hastaneden kaçan David, ablasının evine sığınır fakat Syd’in hayatına tekrar girişi ile yepyeni ve imkanlarla dolu bambaşka bir dünyaya gözlerini açar.

Fantastik dizi Legion, 9 Şubat Perşembe sabah 09:30’da aynı günün akşamı ise 21.30’da FX ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER