Dirk Gently's Holistic Detective Agency, 11 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!

Dirk Gently's Holistic Detective Agency, 11 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!
9 Aralık'ta, yani bugün izleyicilerini altı yeni yapımla buluşturan Netflix Türkiye, iki yeni yapımı daha ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Esasında BBC America kanalının dizilerinden birisi olan ama dizinin dünya genelindeki dağıtım hakkını Netflix'in üstlendiği Dirk Gently’s Holistic Detective Agency ve belgesel film Asperger's Are Us 11 Aralık'ta Netflix Türkiye'de olacaklar.

10 Aralık'ta kanalda sezon finali yapacak olan Dirk Gently, ertesi günden itibaren sekiz bölümlük sezonuyla Netflix üyelerine ulaşılabilir olacak. Başrollerinde Elijah Wood ve Samuel Barnett'in olduğu ve Douglas Adams'ın aynı isimli romanlarından uyarlanan Dirk Gently’s Holistic Detective Agency, tuhaf bir dedektif olan Dirk Gently ile onun isteksiz asistanı Todd Brotzman'ın maceralarını anlatıyor. Birlikte dedektiflik yapan ikili her sezon bir davayla uğraşıyorlar.

Dizinin kadrosunda Hannah Marks, Fiona Dourif, Jade Eshete, Dustin Milligan, Neil Brown Jr. ve Richard Schiff gibi isimler de bulunuyor. BBC America Kasım ayı içindeyken diziye yeni sezon onayı verdiğini de açıklamıştı.

Asperger's Are Us ise esasında Asperger Sendromu bulunan dört kişinin oluşturduğu bir grubun yaptıkları skeçlere dayanan bir komedi-drama belgeseli. 2010'dan beri sahne şovu yapan grup kendi yollarına gitmeden önce son bir kez daha bir araya geliyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER