Kara Sevda, Latin Amerika'yı fethediyor!

Kara Sevda, Latin Amerika'yı fethediyor!
Ay Yapım'ın yaratıcısı olduğu, Türkiye'nin en başarılı prodüksiyonlarından birisi olan Star TV dizisi Kara Sevda Latin Amerika piyasasında en çok satılan Türk dizilerinden birisi oldu.

ITV Inter Medya, Amor Eterno/Kara Sevda'nın Meksika, Şili, Peru ve Kolombiya'nın da aralarında bulunduğu 15'ten fazla ülkeye satıldığını açıkladı. Dizi son olarak Black Money Love/Kara Para Ask ile birlikte Arjantin'in lider yayıncılarından birisi olan Telefe'ye de satıldı. Telefe iki diziyi de 2017 yılının başında yayınlamayı planlıyor.
 
Amor Eterno/Kara Sevda için bir diğer heyecanlandırıcı haber ise Meksika'dan geldi. Diziyi Kasım ayının ortasında yayınlamaya başlayan ülkenin en yeni kanalı Canal 3 dizinin gördüğü büyük ilgiden oldukça memnun oldu. Kolombiya'nın lider yayıncı kanalı Caracol'da Ekim ayının ortasından beri yayınlanan dizi orada da yayın saatinde oldukça iyi bir reyting oranı tutturdu.

ITV Inter Medya'nın kurucusu ve CEO'su Can Okan yeni satışları tamamladıktan sonra yakın zamanda bazı güzel haberler vermeyi beklediklerini de açıkladı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER