Ödüllü dizi Aşka Tutsak Star’da başlıyor!

Ödüllü dizi Aşka Tutsak Star’da başlıyor!
Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kırmayı başaran dizi silahların ve esaretin gölgesindeki imkansız bir aşk hikayesini anlatıyor.

Yıldız oyuncu kadrosu...
 
“Aşka Tutsak” dünya çapındaki başarısını Seoul Uluslararası Drama Ödülleri’nde “En İyi Drama Dizisi” kategorisinde aday gösterilerek kanıtladı. Bu yapım aynı zamanda “En İyi Yönetmen” ve “En İyi Senaryo” dallarında da aday gösterildi.

Oyuncular; Felipe Restrepo (Roberto Cano), Nerea Camacho (Victoria Quintero), Capitan Granados (Andres Suarez), Alonso Marquez (Luciano D Alessandro), Isabelita (Cristina Garcia), Enrique Morales (Ricardo Vesga), Milagros(Harlen Mosquera), Tomas (Modesto Lacen), Nicolas Parreno (Miguel de Miguel), Miguel (Orian Suarez), Candela (Angelica Salgado), Trinidad (Carrell Lasso), Vina Machado (Eugenia Upton), Natasha Klauss (Ana), General Marquez (Mauro Donetti) Orian Suarez (Miguel Nava Soler)
 
Konusu; “Aşka Tutsak”, 1821-1843 yılları arasında, Kolombiya Karayipler'de kurulu olan İspanyol Kolonileri'ndeki sevgi ve köleliğin şok edici bir öyküsünü anlatıyor.  Ana karakter Victoria’yı herkes bölgenin zengin tüccarlarından biriyle evlenmek üzere Amerika’ya gelen bir Marchese (İtalyan asilzade) olarak tanısa da gerçekler bundan farklıdır. Yıllar önce bir grup köle Victoria’yı ölümden kurtarmış ve onu büyütüp yetiştirmiştir. Fakat Victoria sevdiklerinden ayrılarak İspanya’ya gönderilir, zira beyaz bir kadın, kölelerle yaşayamaz. Victoria, zamanla hem sevdiklerini kurtarmak yolunda önüne çıkanlarla, hem de biyolojik ebeveyninin katiliyle yüzleşir ve bir gün hayatının erkeğiyle tanışır.  

Yayın Günü: 5 Aralık Pazartesi 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER