Disney Channel tüm sinema tutkunlarını ekran başına topluyor!

Disney Channel tüm sinema tutkunlarını ekran başına topluyor!
Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Perşembe ve Cuma akşamları saat 19.45’te tüm sinema tutkunlarını ekran başına topluyor!

Aralık ayı boyunca Disney Channel, Perşembe akşamları Oyunbozan, Süper Köpek, Kutup Macerası, Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap ve Kar Köpekleri gibi macera dolu filmlerle renklenirken Cuma akşamları da Atlantis Kayıp İmparatorluk, Beverly Hills Çuvava, Ayı Kardeş 2, Ayı Winnie ve Define Gezegeni gibi eğlenceli filmler ile tüm aileyi bir araya getiriyor.

Beyaz perdenin en sevilen Disney filmleri Perşembe ve Cuma akşamları tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya geliyor. Disney Channel, Aralık ayı boyunca Perşembe akşamları 19:45’te “Macera Filmleri Akşamı”yla, Cuma’ları da yine aynı saatte “Aile Sineması Akşamı” yla tüm aileleri evde sinema keyfi sürmeye davet ediyor.

Macera filmleri her Perşembe saat 19:45’te Disney Channel’da!

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel’ın Macera Filmleri Akşamı kapsamında ilk olarak 1 Aralık Perşembe saat 19:45’te; ünlü basketbolcu Dwayne Johnson’ın yer aldığı “Oyunbozan”ekrana gelecek. Filmde, Amerikan futbolunda önemli bir kariyere sahip olan ve şampiyonluk maçına hazırlanan Joe Kingman’ın birden bire varlığını bile bilmediği bir kız çocuğunun babası olduğu gerçeği ile karşı karşıya kalması konu ediliyor.

8 Aralık akşamı yayınlanacak olan “Süper Köpek” filminde ise Çılgın Doktor Simon Barsinister’ın laboratuvarındaki gizemli kazadan sonra kendini doğaüstü güçlerle bezenmiş, konuşabilen bir köpek olarak bulmasıyla birlikte atıldığı maceralar ekrana gelecek. 15 Aralık akşamı izleyicilerle buluşacak ‘’Kutup Macerası’’ filminde tecrübeli kurtarma rehberi olan Jerry’nin bir gruba Antartika’nın zorlu şartlarına rağmen rehberlik ederken geçirdiği ölümcül kazada köpeklerini terk etmeye zorlanması, fakat göğüslediği bu mücadeleye rağmen dostlarından vazgeçmeyerek kurtarma operasyonu başlatması anlatılıyor.

Kötü cadı tarafından dondurulan Narnia’ya yapılan büyüyü bozup eski haline getirmeye çalışan Pevensie kardeşlerin maceralarına yer veren “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” 22 Aralık’da; Miami’de dişçilik yaparak ve başarılı bir kariyeri olan Ted Jones’un gerçek annesinin ölüp vasiyetnamesinde kendisine bir miras bıraktığını öğrenmesi ile allak bullak olan “Kar Köpekleri” ise 29 Aralık’ta Disney Channel’da yayınlanacak.

Aralık ayı Aile Sineması Akşamları “Atlantis Kayıp İmparatorluk” ile başlıyor...

Aile Sineması Akşamı; macera tutkunu Thaddeus Thatch’in torunu Milo Thatch’in büyükbabasının kayıp şehir Atlantis’i bulma hayalini tamamlamaya karar vererek atıldığı zor serüveni konu alan “Atlantis Kayıp İmparatorluk” filmi ile 2 Aralık Cuma akşamı başlıyor. Dostluk ve hayvan sevgisini konu alan “Beverly Hills: Çuvava” ise 9 Aralık akşamı tüm aileyi ekran başına toplayacak. 16 Aralık Cuma günü yayınlanacak “Ayı Kardeş 2” filminde ise; ayı dostlarımız Kenai ve Nita’nın uzun ve macera dolu yolculukları seyircilerle buluşacak.

23 Aralık Cuma gün yayınlanacak olan “Ayı Winnie” filminde Winnie ve arkadaşları Tigger, Tavşan, Piglet, Kanga, Roo ve Eeyore; Christopher Robin’in hayali sorununu çözmek için bir araya gelirliyor. Yılın son filmi “Define Adası” ise 30 Aralık Cuma akşamı ekrana geliyor ve küçüklüğünden beri uzay maceralarına hayran olan Jim’in uzay gemisinden evlerine inen yaşlı bir adamın kendisine bir emanet vermesi ile define gezegenini keşfetmek için üvey babasıyla birlikte çıktığı yolculuğu konu alıyor.

“Macera Filmleri Akşamı” her Perşembe saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da tüm sinemaseverleri bekliyor.

“Aile Sineması Akşamı” her Cuma saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da çocuklar ve aileleri bekliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER