Sumru Yavrucuk’tan ses getiren tek kişilik komedi: Shirley

Sumru Yavrucuk’tan ses getiren tek kişilik komedi: Shirley
Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu "Shirley", tiyatro tutkunlarınaunutulmaz dakikalar yaşatacak. 

Willy Russell’ın Shirley Valentine adlı oyunundan “Shirley” ismiyle Türkçe’ye uyarlanan oyun, barındırdığı tüm komedi unsurlarının yanı sıra müzikleri ve keyifli atmosferiyle de seyirciye unutulmaz anlar yaşatıyor. Potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfedişinin ve hayatının iplerini yeniden ele alışının öyküsü ise hayranlık uyandırıyor.

Tek kişilik müzikli bir komedi oyunu olan Shirley, Türkiye’de başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla sahneleniyor. Sayısız tiyatro ödülünün sahibi olan Yavrucuk, Shirley’nin yönetmenliğini de üstlenirken, aynı zamanda oyundaki tüm karakterleri sahnede tek başına canlandırıyor. Tebdil-i Mekân Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye taşınan oyunun çevirisi Evren Ercan, dekor tasarımı Nurdan Aliyazıcıoğlu, ışık tasarımı ise Yakup Çartık tarafından gerçekleştirildi.

Yazarı: Willy Russel
Çeviren: Evren Ercan
Yöneten/Oynayan: Sumru Yavrucuk
Dekor Tasarım: Nurdan Aliyazıcıoğlu
Işık Tasarım: Yakup Çartık
Prodüksiyon: Tebdil-i Mekan

“Shirley”, 30 Kasım Çarşamba günü saat 20.30’da Diamond Medya organizasyonu ile Grand Pera Emek Sahnesi’nde izleyiciyle buluşacak. Biletler 35-60 TL aralığında Biletix’te.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER