Paramparça'da işler gittikçe karışıyor!

Paramparça'da işler gittikçe karışıyor!
Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı Paramparça’nın, dün akşam (28 Kasım) yayınlanan 82. bölümü de heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

MAİDE HANIM CANINA KIYDI

Alaz’ı Harun’un kaçırdığını sanan Dilara, ona boşanmayacağını söyledi ve oğlunu getirmesini istedi. Alaz’ın kaçırıldığını Dilara’dan öğrenen Harun, bunu Damir’in yaptığını anladı ve Dubrovnik’e gitti. Damir’in karşısına çıkan HarunAlaz’ın hayatını riske atmamak için, onun istediklerini yapmak zorunda kaldı. CihanAlaz’ı bulmak için Mithat’tan yardım istedi. Mithat, Alaz’ın rehin tutulduğu adresi tespit etti. Cihan verilen adrese baskın yaptı ve Alaz’ı kurtardı.

Asuman’ı Dilara sanan Ekrem Bey, ona her şeyi anlattı. Asuman, Ekrem Bey’e gerçek kimliğini açıkladı ve öğrendiklerini Dilara’ya karşı kullanmak üzere sinsice plan yaptı. Rahmi Bey, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Cansu ve Deniz, bebekleri için aldıkları kıyafetleri Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışladı. Cansu, burada bir bebekle duygusal bağ kurdu. Cihan, Alaz’ı yalıya getirdi. Aynı anlarda Harun da geldi. Cihan, Dilara’dan yalıdan ayrılmasını istedi. Dilara, Harun’un yanında kalacağını söyledi, Cihan şoke oldu. İçindeki intikam ateşini söndüremeyen, Alaz’ın kaçırılmasında istemeyerek de olsa parmağı olan Maide Hanım, büyük vicdan azabı çekti ve ilaç içerek intihar etti. Cihan’ın Mithat ile ilgili şüpheleri arttı ve Selma’dan onunla ilgili araştırma yapmasını istedi. Harun, Dilara’nın güvenini kazanmak için kirli işlerine son verme kararı aldı ve Dubrovnik’e gitti. Harun’un ortaklığını bitirdiği ve ölümle tehdit edildiği anlara, cep telefonunun kamerasından Dilara da şahit oldu. Cihan, kız kardeşinin ölümüyle ilgili gizli kalanları öğrendi. Candan avukatlık ruhsatını geri aldı. Asuman, Ekrem Bey’den öğrendiklerini Candan’a anlattı. İkili, Dilara’ya dava açmanın ve elindeki her şeyi almanın planlarını yaptı. Ozan’ın Harun’un oğlu olduğu, Dilara’nın bu sırrı yıllarca sakladığı ortaya çıktı.

Paramparça’nın 82. bölümündeki bu sahneler #tekisteğim hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

83. Bölüm Fragmanı:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER