Hayat Şarkısı ekibi, Toplum Gönüllüleri Vakfı için buluştu!

Hayat Şarkısı ekibi, Toplum Gönüllüleri Vakfı için buluştu!
Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen, “Hayat Şarkısı” dizisi oyuncularının katıldığı öğle yemeği daveti birbirinden renkli simaları ağırladı.
 
Davete katılan isimler Türkiye’nin 80 şehrinde yürütülen sosyal sorumluluk projelerine destek olurken, aynı zamanda Hayat Şarkısı dizisinin bir bölümünde rol alma şansını elde ettiler.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Hayat Şarkısı bir kez daha el ele!
 
Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı” 15.yılına girmeye hazırlanan Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile bir kez daha elele verdi.  3 bölüm boyunca Mahinur Ergun’un başarılı senaryo uyarlamalarıyla dahil olan Toplum Gönüllüleri Vakfı, çok özel bir davete ev sahipliği yaptı.

Davete dizinin oyuncularından Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin ve Aydan Taş'ın yanısıra yönetmenler Cem Karcı ve Benal Tairi de katıldı. 

Sema Doğan, Kanal D Genel Müdürü Barış Tünay, Most Production Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oğuz ve Gül Oğuz, MUDO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, gazeteci Hasan Cemal, Mirgün Cabas, Berna Yılmaz, Meral Yazıcı, Arzu Savgı, İpek Toplusoy, Zeynep Üstünel, Burcu Hanif, Berna Tokar, Siren Ertan, Asuman Güreli gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Most Production ve Kanal D iş birliğiyle, Borusan Holding’in desteğiyle düzenlenen etkinlikten elde edilen bilet bağış geliri, Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak.

Etkinlikten kareleri görmek için TIKLAYINIZ! BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER