Arrow, The Flash, LoT ve Supergirl ortak bölümlerinden yeni fragman geldi

Arrow, The Flash, LoT ve Supergirl ortak bölümlerinden yeni fragman geldi
The CW kanalında ekrana gelen Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl dizilerinin bu hafta yayınlanacak olan ortak bölümlerinden yeni bir fragman daha geldi.

Bildiğiniz gibi, crossover olarak adlandırılan ortak bölümler artık CW için geleneksel bir hale geldi. İlk kez Arrow ve The Flash dizileri ile başlayan ve her iki dizinin de genel hikaye akışından bağımsız olarak ilerleyen ortak bölümlere bu yıl Legends of Tomorrow ve kanalın yeni transferi Supergirl dizisi de dahil oldu. DC evreninin süper kahramanları, birinci bölümü Amerika'da pazartesi günü ekrana gelecek olan dört partlık yepyeni bir macerayla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Supergirl ile başlayacak ve Legends of Tomorrow ile sona erecek olan hikaye, uzaylıların dünyaya saldırmasını konu edinecek. Barry ve Cisco, tanıdıkları tek uzaylı olan Supergirl'den yardım isteyecekler ve Supergirl, bu sayede bahsi geçen diğer üç dizide de yer almış olacak. Arrow'un 100'üncü bölümüne denk gelecek olan ortak bölümlere, Arrow evreninin eski oyuncuları Jamey Sheridan, Katie Cassidy ve Susanna Thompson da konuk olacak. Ayrıca dizinin nam salmış iki kötü adamı Malcolm Merlyn (John Barrowman) ve Damien Darhk (Neal McDonough) da 100'üncü bölüm şerefine Arrow'da yer alacak. 

Supergirl, ortak bölümlerin ilkiyle 30 Kasım Çarşamba günü saat: 22.00'da Dizimax Sci-Fi ekranlarında olacak. Haberin devamında ortak bölümlerin yeni fragmanını bulabilirsiniz. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER