Beverly Hills Cop, 30 Kasım'da Moviemax Stars HD'de ekrana gelecek

Beverly Hills Cop, 30 Kasım'da Moviemax Stars HD'de ekrana gelecek
Digiturk, bu ay "Kaçırılmaması Gereken Filmler" kuşağında sinemaseverlere nostaljik dakikalar yaşatmayı hedefliyor. Başrolünde komedinin kralı Eddie Murphy'nin yer aldığı Beverly Hills Cop (Sosyete Polisi) 30 Kasım'da Moviemax Stars HD ekranlarında olacak.

Yönetmenliğini Martin Brest'in üstlendiği 1984 yapımı aksiyon/komedi türündeki film, vizyona girdiği tarihte 234 milyon dolarlık bir hasılat elde ederek Amerika'nın en çok seyredilen ve en yüksek karlı filmlerinden biri oldu. Ayrıca filmin Golden Globe ve Oscar adaylıkları da bulunuyor. Senaryosu Danilo Bach ve Daniel Petrie, Jr tarafından yazılan filmin oyuncu kadrosunda ise Eddie Murphy'nin yanı sıra Judge Reinhold, John Ashton, Ronny Cox, Lisa Eilbacher, Steven Berkoff, ve Jonathan Banks gibi isimler yer alıyor.

Beverly Hills Cop, Detroit'in baş belası polisi Axel Foley'in maceralarını konu ediniyor. Detroit sokaklarında faaliyet gösteren Dedektif Foley, California'dan gelen yakın dostu Mikey'nin öldürülüşüne tanık oluyor. Dostunun kurban gittiği cinayeti araştırmak üzere soluğu Los Angeles'ın sosyetik sokaklarında alan Foley, orada iki şaşkın polis memuruyla da işbirliği yapıyor. Kimsenin lafını dinlemeyen ve kelimenin tam anlamıyla bir bela mıknatısı olan kahramanımız, katili bulmak için her türlü yasadışı yolu deniyor. Hal böyleyken de Beverly Hills sokaklarını altüst etmesi fazla zaman almıyor.

Beverly Hills Cop, 30 Kasım Çarşamba günü saat: 20.45'te Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek. Efsane jeneriği ve Eddie Murphy'nin başarılı performansıyla göz dolduran, macera ve komedi dozu yüksek Beverly Hills Cop'u sakın kaçırmayın. Haberin devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER