MipCancun Platinum Sponsoru ITV Inter Medya, fuarın yıldızı oldu!

MipCancun Platinum Sponsoru ITV Inter Medya, fuarın yıldızı oldu!
En büyük televizyon içerik distribütör şirketlerinden biri olan ITV Inter Medya Meksika’da gerçekleşen MipCancun fuarının ilk gününe damgasını vurdu. Fuarın Platinum sponsoru olan ve müşterilerine her zaman zengin çeşitlilikte ürünler sunan ITV Inter Medya fuarın Gösterim etkinliğinde iki yeni ürününü tanıttı.Gösterim’de ilk olarak fikri ve yapımcılığı şirkete ait olan özgün ve eğlenceli yarışma programı ‘Guess Who?’, ardından da Bi Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Dramedi türünün başarılı bir örneği olan ve Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi İspanyolca olarak uluslararası sektörün beğenisine sunuldu ve oldukça beğeni topladı.

Etkinliğin sunuculuğunu da üstlenen ITV Inter Medya Latin Amerika ve İspanyolca Konuşulan Ülkeler Satış Sorumlusu Beatriz Cea Esteruelas, etkinliğin sonunda şirketin kurucusu ve CEO’su olan Can Okan’ı sahneye davet etti. Okan tüm katılımcılara ve organizasyonu yürüten Reed Midem firmasına teşekkürlerini iletti.Gece ITV Inter Medya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Açılış Partisi ile devam etti. Sunset Veranda Terrace’ta sektörün önemli isimlerinin yer aldığı 500’ün üzerinde kişinin katılımıyla gerçekleşen Latin temalı partide konuklar müzik ve açık büfe ikramlar ile keyifli vakit geçirdi.

Okan davetlileri ayrıca fuarın kapanış etkinliği olacak ve yine ITV Inter Medya’nın ev sahipliğinde 18 Kasım akşamı Grand Fiesta Americana Coral Beach sahilinde gerçekleşecek Kapanış Kokteyli’nde görmekten zevk duyacağını belirtti.

MipCancun’un oldukça başarılı geçen ilk gününün ardından Okan düşüncelerini şu şekilde dile getirdi; MipCancun’a katılışımızın ikinci yılında Televizyon içerik sektörünün önde gelen organizasyon firması Reed Midem ile yürüttüğümüz bu ortaklıktan oldukça memnunuz ve bu iş birliğini önümüzdeki yıllarda sürdürmeyi ve çok başarılı projelere imza atmayı diliyoruz’BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER