Özlem Denizmen ile Kadınca, Star’da başlıyor!

Özlem Denizmen ile Kadınca, Star’da başlıyor!
Özlem Denizmen, yaşama dair herşeyi “Kadın’ca” anlattığı yeni​ bir  program ile Cumartesi ve Pazar günleri Star ekranlarına gelecek.
 
Hafta sonları 12.00-14.00 saatleri arasında yayınlanacak olan program, her bölümde bir sorunu ele alıp, konuya  herkesin gözünden bakacak ve bunu “Kadınca” çözüme ulaştıracak.
  ​ 
Programın ilk bölümünde ‘stres’ konusu ele alınacak. Özlem Denizmen, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu ile stres nedir, öfke nasıl kontrol edilir konularını konuşacak ve stresi yenmenin olmazsa olmazları anlatılacak.
 
Hakan Mengüç’ten tüyolar...
 
Beden dili uzmanı Hakan Mengüç ile ise vücudumuz stres altında ne tepki veriyor, karşımızdakinin stresli olduğunu nasıl anlayabiliriz, beden dili nedir gibi konulara değinilecek.
 
Ekranlarda “Parasını Yöneten Hayatını Yönetir” yaklaşımıyla  bir çok ​program yapan Denizmen, bu kez bir sosyal girişimci, bir iş kadını, bir kitap yazarı ve anne olarak izleyenlerin hayatlarına dokunacak.
Yayın Günü: 19 Kasım Cumartesi
Yayın Saati: 12.00 
 
Özlem Denizmen Kimdir? 
Türkiye’nin finansal okur yazarlık konusundaki kanaat önderi olan Özlem Denizmen, kadınların ve ailelerin, ekonomik anlamda güçlenmelerini destekleyecek uzun soluklu toplumsal projeler üretiyor, seminerler veriyor, televizyon programı, gazete ve dergilerdeki köşe yazıları ve kitapları ile milyonlara ulaşıyor. Bu çalışmaları ile 2011’de Dünya Ekonomik Forumu’nda, ‘Genç Küresel Lider’ olarak seçilen Denizmen, pek çok uluslararası ve ulusal sosyal kuruluşun da etkin üyesidir.

Para Durumu platformu ve FODER Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği’nin kurucusu olan Denizmen, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Danışmanlığı ve Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir. 

Denizmen’in bugüne kadar üç kitabı yayınlandı;
Cebinde Mucize Yarat
Kartlarınla Mucize Yarat
Bolluk ve Bereket için Yer AçBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER