Üç yeni yapım daha 11 Kasım'da Netflix Türkiye'ye geliyor!

Üç yeni yapım daha 11 Kasım'da Netflix Türkiye'ye geliyor!
Dünyanın lider online yayın platformu Netflix, 11 Kasım'da üç yeni yapımı daha izleyici karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Bunlardan iki tanesi dizi, bir tanesi ise komedi filmi özelliğini taşımakta: Tales By Light, Roman Empire: Reign of Blood ve True Memoirs of an International Assassin.

National Geographic ve Canon ortaklığıyla hazırlanan Tales By Light, dünyanın her yanındaki fotoğrafçıların işlerini yapmak ve istedikleri fotoğrafı çekebilmek için geçtikleri zorlu yolları gözler önüne seren belgesel özelliğinde bir mini dizi.

Bir diğer dizi Roman Empire: Reign of Blood da Roma'nın düşüşünün başladığı Commodus'un hanedanlığını anlatan, tarihi drama ile belgeseli birbirine karıştıran bir yapım olacak.

Başrolünde komedyen Kevin James'in yer aldığı aksiyon komedi filmi True Memoirs of an International Assassin ise kurgu olarak yazdığı roman yayıncısı tarafından gerçek anılardan oluşmuş gibi basılınca hayatı karışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Joe kendisini CIA ve uyuşturucu baronları arasında sıkışmış bir halde buluyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER