Ben 10 efsanesi Cartoon Network’te başlıyor!

Ben 10 efsanesi Cartoon Network’te başlıyor!
Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10 ve dönüştüğü birbirinden güçlü 10 uzaylı kahramanın aksiyon ve eğlence dolu yepyeni maceraları 29 Ekim’den itibaren her Cumartesi saat 13:00’te Cartoon Network ekranlarında olacak.

Kötü adamlar ortalığı karıştırdığında, onlara dur diyecek bir kahraman gerekir. Tüm dünyada çocukların ilgiyle izlediği fenomen çizgi film Ben 10 ile şimdi kahramanlık zamanı. Dönüşüm 29 Ekim’de Cartoon Network’de başlıyor.

Ben 10’in yeni sezonunda çocukları büyük sürprizler bekliyor. Ben, Büyükbaba Max, kuzeni Gwen ve yepyeni 10 müthiş uzaylı arkadaşının yardımıyla dünyayı kurtardığı yeni maceralara atılıyor. Omnitrix’i sayesinde, içinde bulunduğu duruma göre lazer dahi geçirmeyen Dört Kol’dan alevli yumruklarıyla Ateş Topu’na, gelmiş geçmiş en hızlı uzaylı Şimşek Hız’dan evrendeki en sert maddeye sahip Elmas Kafa’ya farklı güçleri olan 10 uzaylı kahramana dönüşerek kötülükle savaşıyor.

Cartoon Network'de 2008 yılında yayına giren Ben 10 oyunları ile de çok fazla ilgi görüyor. http://ben10.cartoonnetwork.com.tr/ adresinden Ben 10 ile ilgili en güncel bilgiler, Ben 10’in dönüştüğü ve bu şekilde dünyayı kurtardığı müthiş güçlere sahip 10 uzaylı kahraman hakkında tüm bilgilere ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca Ben 10 oyunları, birbirinden özel videolar ve çıkartmalar yer alıyor. Üstelik çocuklar 28 Ekim’de Ben 10’in iki tam bölümünü de http://ben10.cartoonnetwork.com.tr/ ‘den izleyebilecek.

Bünyesinde Türkiye’de de yayın yapan Boomerang ve CNN International’ı da bulunduran Turner’ın sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, orijinal içerikleriyle çocukların çok özel ve renkli dünyasına giriyor. Cartoon Network, Ben 10 efsanesini yeni sezonda da izleyicileriyle buluşturuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER